Problemy z sercem

Utrwalanie zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków w życiu codziennym.

Re: Problemy z sercem

Postprzez sasha » 10 sie 2018, o 12:20

Problemy z sercem miewa coraz więcej osób. Od drobnych kołatań, po duszności i nawet niewydolność. Medycy próbują walczyć z tym trendem, ale to od pacjentów zależy, jak będzie wyglądało ich życie. Gdy już problem jest na tyle duży, że wymaga leczenia, trzeba pamiętać o dostępnych na rynku rozwiązaniach, które dobrze uzupełniają standardowe leczenie. Przykład to tlenoterapia dla osób z dusznościami, którą można wykonać koncentratorami tlenu typu http://oterapia.pl/oferta/przenosny-koncentrator-tlenu-olv-b1 w domowym zaciszu.
sasha

Postprzez kkukka » 10 wrz 2018, o 14:04

a w Warszawie znacie jakiegoś dobrego kardiologa? moze byc prywatnie.
kkukka

Postprzez Andii » 14 wrz 2018, o 14:44

tez mam problemy z sercem
Andii

Postprzez Mazdan » 14 wrz 2018, o 14:45

kkukka napisał(a):a w Warszawie znacie jakiegoś dobrego kardiologa? moze byc prywatnie.

Ja leczę się u doktora Prejbisza w Rex Medica Sport. Mają na miejscu w przychodni oczywiście EKG i inny sprzęt do badań. U mnie to już wrodzone dolegliwości, leczę się u doktora regularnie i sobie chwale, dobrym specjalistą jest.
Mazdan

Postprzez miller » 19 wrz 2018, o 12:34

Ja mam problemy z kołataniem serca - od stresu, arytmii i niedoborów żelaza. Niepokoi mnie to za każdym razem, gdy się pojawia, byłam z tym nawet u kardiologów, ale każdy miał genialne wręcz rozwiązanie - nie stresować się. Łatwo im mówić... Ale zmotywowało mnie to do zapisania się na jogę, która podobno świetnie redukuje stres, więc ciekawa jestem, czy to coś da.
miller

Postprzez peridot » 25 paź 2018, o 12:40

Choroby serca to najwyraźniej znak naszych czasów, bo co i rusz słyszę, że ktoś poszedł do kardiologa, ktoś ma za wysokie ciśnienie, a to ciśnieniomierz w dobrej cenie. Ja też zaczęłam mieć z tym problemy, gdy doszło mi w pracy więcej stresu, a z reguły jestem niskociśnieniowcem. Dlatego też każdy skok ciśnienia w skroniach boleśnie odczuwam, mam wieczorami kołatania serca. Niestety, nie potrafię zredukować stresu, bo jestem takim typem człowieka, który przejmuje się wszystkim aż za bardzo.
peridot

Postprzez karola67 » 8 lis 2018, o 09:51

Moja babcia ma problemy z sercem, dlatego aby zapewnić jej jak najlepszą opiekę medyczną, poszukuję dla niej dobrego kardiologa, najlepiej z Łodzi. Bardzo dobre opinie słyszałam o tej poradni: http://melissamed.pl/kardiolog. Jednak nie wiem do którego konkretnie lekarza zapisać babcię. Czy ktoś z Was się tam leczy i może mi pomóc? Z góry dziękuję.
karola67

Postprzez dora7 » 29 lis 2018, o 12:06

Przede wszystkim - warto być pod opieką kardiologa, a mimo to dobrze sprawdzi się tutaj profilaktyka. Jak to mówią, lepiej zapobiegać niż leczyć. Ja ze swojej strony na pewno polecam wam zażywanie kwasów omega 3. Na przykład bardzo dobry skład i opinie wśród klientów ma OmegaMarine Forte+ . Poczytajcie sobie na temat tego suplementu. Działa pozytywnie nie tylko na nasze serce, ale także na kości czy na oczy.
dora7

Postprzez martak » 5 gru 2018, o 13:47

Na serce wpływa bardzo dużo rzeczy, które spożywamy, które robimy, co wdychamy. Na szczęście kardiologia jest bardzo rozwinięta i wciąż idzie do przodu, aby lepiej poradzić sobie z problemami. Oprócz leków, które masz przepisane przez specjalistę możesz kupić sobie suplementy. Na doz.pl w DOZ PRODUCT https://www.doz.pl/apteka/k2567-DOZ_PRODUCT znajdziesz wiele takich, które wspomogą pracę Twojego serca.
martak

Postprzez lukrecja » wczoraj, o 22:19

Tutaj nie ma co gdybać, jeśli pojawiają się problemy z sercem to konieczna jest wizyta u kardiologa. Zapewne zleci badanie rezonansem. Jeśli jesteście z rejonów Wrześni to można zrobić w Wizji V . Generalnie takie badanie jest całkowicie bezpieczne, nadaje się do wielokrotnej kontroli bo nie jest stosowane promieniowanie RTG, poza tym daje dużo lepszy obraz stanu serca
lukrecja

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie na co dzień