Smart Kid Belt

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Smart Kid Belt

Postprzez HermionaG » 6 maja 2019, o 10:57

Każda matka dba o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka my niedawno kupiliśmy auto i teraz staneliśmy przed dylematem co wybrać dla naszgo 6-latka, fotelik samochodowy czy vzy Smart Kid Belt. Ja znalazłam taka ofertę https://smartkidbelt.com/pl/ Mi ta oferta bardzo przypadła do gustu. Ma certyfikat, więc jest bezpieczny. zapewnia dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka. Jednak u nikogo jeszcze w aucie nie widziałam tego rozwiązania, dlatego proszę was o opinie, które rozwiązanie jest lepsze?
HermionaG

Re: Smart Kid Belt

Postprzez Devil93 » 10 maja 2019, o 10:28

Nie mam tego, ale prawdę mówiąc, nie jest to drogie. No, ale moje dziecko jest za małe na razie i fotelik być musi. Zresztą teraz szykują mi się takie bardziej odzieżowe wydatki, na szczęście Buty dla dzieci Rozmiar 19 - Ceneo.pl ma w lepszej cenie i nie będzie takiej tragedii przy jego wyposażaniu. Przecież te ceny dziś w sklepach to jakiś absurdalny kosmos po prostu..
Devil93

Postprzez szyszka » 20 lip 2019, o 12:44

My uzywamy z 6 letnim synem, ogolem jezdzi w foteliku na jakies dalsze trasy ale pasy to mega wygoda :) moja mama tez je ma bo czasem taksowka odbiera mlodego z przedszkola
szyszka

Postprzez kolorowalaska » 4 sie 2019, o 06:35

szyszka u nas jest tak samo.. ogolem fotelik ale jak maz zabierze auto w ktorym fotelik jest a ja musze drugim gdzie spodjechac to zapinam dziecko w pasy. kiedys bardzo sie balam ze nie sa bezpieczne, wszedzie fale hejtu jakie to zlo... zaczelam czytac analizowac i zauwazylam ze ci wszyscy co są anty skb to ludzie pracujacy w sklepach z fotelikami typu 8 gwiazdek.. ma kilka argumentow ktore latwo podwazyc ale osoby nie znajace tematu a wielbiace pana kapitana ida za nim jak w ogien i tez hejtuja.. ja wiem ze pasy sa bezpieczne, maja odpowiednie zabezpieczenia, certyfikaty itd i uzywam ich bo wiem ze krzywdy dziecku nie zrobie
kolorowalaska

Postprzez kolorka » 4 sie 2019, o 20:14

tylko istotna kwestia jest to, kto ten hejt rozsiewa... sprzedawcom fotelikow sie troche grunt sypie, bo weszlo fajne rozwiazanie , dzieki ktoremu nie kazdy juz pojdzie i kupi fotelik, o to chodzi, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase, stara prawda
kolorka

Postprzez kolorowalaska » 4 sie 2019, o 20:55

kolorka smutne jest to co piszesz ale niestety tez takto odbieram.. na fb jak chcialam poczytac o tych pasach to 8 gwiazdek ich tak zbombardowal ze az zabralam glos.. zostalam zablokowana a moje wpisy usuniete ! porazka
kolorowalaska

Postprzez kolorka » 6 sie 2019, o 20:06

widzisz, bo jak sensowne masz argumenty na ktore nie potrafia odpwiedziec to tak jest..
kolorka

Postprzez michalska » 12 sie 2019, o 15:52

Też to widziałam. Straszne. Do tego ten jeden sklep robił jakieś dziwne testy, które miały pokazywać, że Smart Kid Belt jest niebezpieczny. Posadzili dziecko w fotelu, chyba nawet w kurtce i ciągnęli za nogi. niech mi ktoś pokaże na jakimkolwiek nagraniu z testów, że podczas czołowego zderzenia dziecko przesuwa się nogami do przodu a głowa leci do tyłu. Chyba że tam mają inną fizykę. Mnie uczyli tak, że to od masy zależy pęd, a głowa dziecka i tułów raczej stanowią większą masę niż nogi. No ale skoro niektórzy mają z góry ustaloną tezę, to tak musza to pokazać. A sam pas uważam za całkiem fajne rozwiązanie, które jak ostatnio słyszałam dostało nawet jakąś nagrodę w Japonii.
michalska

Powrót do Kobiece sprawy