Prowadzenie własnej firmy

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Prowadzenie własnej firmy

Postprzez Mirindaa » 11 kwi 2019, o 10:43

Mam mały problem odnośnie kadr i płac w mojej firmie, chciałabym prowadzić rozliczenia samodzielnie bez zatrudniania dodatkowych osób jednak potrzebuje do tego oprogramowania, istnieje jakiś intuicyjny program który mi w tym pomoże?
Mirindaa

Re: Prowadzenie własnej firmy

Postprzez HermionaG » 12 kwi 2019, o 09:40

Kadry i płace najlepiej tutaj zrobisz https://wfirma.pl/ Zobacz sobie ten program bo myślę że możesz sobie z nim poradzić i Ci ułatwi pracę. Okres próbny na pewno Ci wiele ułatwi.
HermionaG

Postprzez xenia » 15 kwi 2019, o 11:47

Przy prowadzeniu działalności gospodarczej warto wdrożyć odpowiednio dobrany do branży program. Ma on za zadanie pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie takiego miejsca. Teraz z takich rozwiązań korzystają różne branże, nawet ta medyczna. Tam od jakiegoś czasu popularność zyskuje Medchart. Oprogramowanie dla lekarzy daje sporo możliwości usprawnienia codziennej pracy w przychodni. Umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów czy wystawienie elektronicznych recept to zaledwie kilka z nich. Dodatkową zaletą jet to, że program działa w chmurze i jest do niego dostęp z każdego komputera.
xenia

Postprzez Renata22 » 15 kwi 2019, o 20:32

HermionaG - portal www.wFirma.pl to nie tylko kadry i płace, ale wiele innych, równie przydatnych funkcji. Dla mnie bardzo ważny jest np. program do faktur z CRM i magazynem, niezbędny w sprawnym zarządzaniu sprzedażą: www.wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
Moim zdaniem jest to program dla każdego przedsiębiorcy.
Renata22

Postprzez AgaMa » 25 maja 2019, o 15:25

Prowadząc własną działalność często biorę udział w różnych targach, co przy mojej branży jest nieodzowne. W takiej sytuacji musiałam się zaopatrzyć w odpowiednie stoisko. To niezwykle
ważne i pomocne przy tego rodzaju eventach. Ja mam takie stoisko targowe https://www.berkano.pl/portfolio/stoisko-na-eventy-nivea-659
AgaMa

Powrót do Hyde Park