Jak dbacie o swoją urodę?

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Jak dbacie o swoją urodę?

Postprzez kobietka » 28 lut 2020, o 09:47

Ja chyba dbam aż przesadnie, bo moja szafka ugina się pod naporem kosmetyków :D Ostatnio też zaczęłam uczęszczać na zabiegi medycyny estetycznej i bardzo sobie chwale. Szczególnie modelowanie ust, naturalnie mam bardzo asymetryczne wargi, dlatego ten zabieg to dla mnie wybawienie :)
kobietka

Postprzez zenek23232 » 4 mar 2020, o 09:25

szczególną uwagę przykładam do włosów, lubię jak moja kobieta ma zadbane, miękkie i lśniące włosy. Z tego też powodu ostatnio zabrałem swoją ukochaną do fryzjera (z okazji walentynek) i tam skorzystała z terapii keratynowej na włosy, wykonywanej za pomocą keratyny Amazon Keratin Po zabiegu jej włosy stały się jeszcze przyjemniejsze w dotyku, miękkie, gładkie i proste! była bardzo zadowolona z prezentu i ma zamiar za jakiś powtórzyć zabieg
zenek23232

Postprzez klaudynka_89 » 10 mar 2020, o 12:57

Ostatnio zauważyłam, że powieki i oczy są trochę w słabszej kondycji. Odkryłam fajny kosmetyk Eveline na bazie miodu (artykuł o nim tutaj: republikakobiet.pl) i stosuje od 2-3 tygodni. Oczy dostały trochę powera odkąd je stosuje.
klaudynka_89

Postprzez igakowalik » 18 mar 2020, o 19:08

Warto czasem sprawić sobie przyjemność w postaci zakupu produktów do pielęgnacji lub produktów do manicure, serecznie polecam Hurtownię kosmetyczną LaDiosa ;) szybka dostawa i świetny wybór produktów w dobrych cenach
igakowalik

Postprzez karin » 23 mar 2020, o 18:58

Ja też staram się dbać o wygląd skóry, zwłaszcza twarzy, bo jestem już po 30. i już widzę pierwsze zmarszczki. Niedawno przeczytałam o zabiegach tlenoterapii. Sami popatrzcie https://oxyterapia.pl/. Sama ich jeszcze nie stosowałam, ale podobno oddychanie czystym tlenem skutecznie hamuje proces starzenia skóry i poprawia wygląd skóry oraz regeneruje ją. Sporo czytałam na ten temat i myślę, że taka terapia będzie odpowiednia dla wielu osób.
karin

Postprzez Alic3 » 24 mar 2020, o 09:05

Ja też często chodzę na zabiegi pielęgnacji twarzy. Ze swojej strony mogę tu polecić salon kosmetyczny Ręce i Nogi http://receinogi.pl/oferta/kosmetyka-twarzy . Po zabiegach efekty zawsze są widoczne i odczuwalne. Dodatkowo także u nich robiłam makijaż permanentny. Naprawdę dziewczyny robią tam super robotę, a przy tym panuje zawsze dobra atmosfera.
Alic3

Postprzez igakowalik » 24 mar 2020, o 11:20

Ja korzystam z hurtowni kosmetycznej ladiosa.pl i dzięki produktom tam kupionym, mogę mieć zabiegi spa w domu ;)
igakowalik

Postprzez malkontentis » 22 kwi 2020, o 09:14

Dla mnie bardzo dobrym sklepem online, związanym z naturalnymi kosmetykami i tak dalej: https://www.bee.pl/9327-pasty-do-zebow. Naprawdę bardzo fajny sklep internetowy, polecam każdemu sprawdzić :) !
malkontentis

Postprzez Tati17 » 25 kwi 2020, o 09:15

Ja dbam o siebie stosując tylko naturalne produkty. Kupiłam sobie jakiś czas temu szampon w proszku ze sklepu - https://henny.pl/product-pol-254-Szampo ... -100g.html i powiem Wam, że jest to cudowna rzecz. Polecam bardzo gorąco.
Tati17

Postprzez Mateo 77 » 25 kwi 2020, o 11:37

To bardziej złożona kwestia. Musicie pamiętać o tym, że dobierając odpowiednie kosmetyki, będziecie w stanie o wiele lepiej zadbać o Waszą cerę. Właśnie dlatego warto już teraz zajrzeć do horex.pl/yope.html i przekonać się, na co zwrócić uwagę podczas doboru odpowiednich kosmetyków.
Mateo 77

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kobiece sprawy