Pakiety medyczne - gdzie najlepsze?

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Pakiety medyczne - gdzie najlepsze?

Postprzez femina » 14 lut 2019, o 08:47

Zastanawiam się nad wykupieniem sobie pakietu medycznego bo oczekiwanie na specjalistę u mnie w przychodni jest bardzo długie a nawet do lekarza pierwszego kontaktu trudno się dostać. Nie można się nawet dodzwonić.
femina

Re: Pakiety medyczne - gdzie najlepsze?

Postprzez menia » 19 lut 2019, o 12:04

A znasz Medicover? Ja mam tam wykupiony przez pracodawcę pakiet medyczny ale korzystałam jak dotąd z analiz i lekarza medycyny pracy, mogę powiedzieć że jestem zadowolona
menia

Postprzez zassa » 21 lut 2019, o 08:34

Ja znam opiekę medyczną w medicover bo z niej korzystam, uważam że to duży plus dla firmy że dba w ten sposób o pracowników, to jak dla mnie lepsze niż karnety na siłownię i bony na zakupy. Wiadomo jak wygląda opieka na NFZ, ludziom bardziej potrzebna jest porządna opieka medyczna i każdy Ci to powie
zassa

Postprzez femina » 25 lut 2019, o 14:05

Właśnie zmieniam pracę i koniecznie w takim razie zapytam o te pakiety przyszłego pracodawcę, może faktycznie nie będę musiała sama tego opłacać, lepiej znaleźć pracodawcę który ma takie bonusy dla pracowników
femina

Postprzez pirka » 27 lut 2019, o 12:44

Dokładnie, ja też jak szukałam pracy to pytałam jakie ma programy motywacyjne dla pracowników, to ważne w dzisiejszych czasach, mój szef też widział że mu kiedyś uciekają pracownicy i dlatego wykupił te pakiety w medicover. Mnie tym przyciągnął na pewno a założę się że wiele osób też tu tylko dlatego pracuje że ma dobrą opiekę medyczną
pirka

Postprzez swiderka » 18 kwi 2019, o 10:51

My mamy w pracy pakiety w Enel Med, uważam że to super wygodna opcja, u nas w mieście jest kilka placówek więc zawsze do kogoś się dostanę jak potrzebuję na wizytę, plus badania mam w pakiecie.
swiderka

Powrót do Hyde Park