Biuro tłumaczeń Kraków

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Biuro tłumaczeń Kraków

Postprzez victoria » 28 sty 2019, o 14:42

Możecie polecić mi sprawdzonego tłumacza? Wiem, ze Biuro tłumaczeń Krakówma wiele pozytywnych opinii ! Znacie ich? :)
victoria

Re: Biuro tłumaczeń Kraków

Postprzez Martica » 23 lut 2019, o 11:19

A z jakiego języka chcesz wykonać tłumaczenie? Jeśli interesuje Cię tłumacz przysięgły języka ukraińskiego z Krakowa to zerknij na ofertę biura Tłumaczalnia. Tu możesz przełożyć każdy rodzaj treści - od zwykłych tekstów do specjalistycznych treści a także dokumentów. Tłumaczenia wykonuje bardzo doświadczony tłumacz Pani Wanda Konior. Przekłady wykonuje szybko i bardzo starannie, dzięki czemu masz pewność, że tłumaczenie jest bezbłędne.
Martica

Postprzez Meggi » 23 mar 2019, o 12:42

Niezależnie z jakiego języka chcesz tłumaczenie możesz spokojnie sobie zajrzeć na bogatą ofertę biura tłumaczeń https://www.berligo.com/ . Tam podejmą się tłumaczenia każdej treści. Wystarczy tylko, że wejdziesz na ich stronę, wkleisz od ich systemu treść, od razu otrzymasz jej wycenę. Reszta zależy już od Ciebie. Samo tłumaczenie trawa bardzo szybko (w zależności od długości tekstu).
Meggi

Postprzez kroswil11 » 13 maja 2019, o 14:44

Ja serdecznie polecam biuro tłumaczeń w Krakowie tłumaczenie na niderlandzki est człowiek z doświadczeniem. Bardzo profesjonalny. Tłumaczy z trzech języków. Z języka polskiego niemieckiego i angielskiego na język holenderski. Niderlandzki to jego język ojczysty. Tłumaczenie jest na pewno prawidłowe. Polecam.
kroswil11

Postprzez alinanova » 21 maja 2019, o 10:08

Ja korzystam z usług biura ABC Tłumaczeina. Bardzo rzetelna firma. Tłumaczenia dostaję zawsze w określonym czasie! Do tego na stronie jest opcja darmowej wyceny. Wystarczy wkleić dokument do tłumaczenia i do godziny mamy odpowiedź http://www.abctlumaczenia.eu/
alinanova

Postprzez Agness » 29 lip 2019, o 16:54

W sumie w Krakowie bywam rzadko więc i jakoś nie specjalnie znam te miejsca gdzie można znaleźć biura tłumaczeń. Jak tylko nauczę się już języka portugalskiego to na pewno otworzę swoje biuro. Już mam specjalne rozmówki portugalskie https://www.jezykiobce.pl/s/73/rozmowki-portugalskie więc mam nadzieję, że jeszcze trochę i zacznę mówić płynnie po portugalsku.
Agness

Postprzez Alfred3232 » 16 sty 2020, o 17:13

Potrzebujesz szybkiego tłumaczenia pisma prawniczego lub innego na jakiś język obcy? Ta firma na pewno pomoże ci z tym dogadamycie.pl . Jeśli potrzebujesz bardzo szybkiej usługi to dostaniesz indywidualną wycenę. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile mniej więcej będzie koszt takiego tłumaczenia to skontaktuj się osobiście.
Alfred3232

Powrót do Kobiece sprawy