Trener w Warszawie

Aktywność fizyczna w naszym życiu.

Trener w Warszawie

Postprzez Natalijan » 21 sty 2019, o 10:36

Cześć, szukam kogoś do pomocy w osiągnięciu mojego celu. Schudłam już 20 kilo i chcę wyrzeźbić sylwetkę na dobre :) W tym celu szukam możliwości takich jak trening osobisty w warszawie, z doradztwem. Treningi bym chciała robić conajmniej 3 razy w tygodniu. Zależy mi na dobrym kontakcie i wspólnym zrozumieniu. Uwielbiam kardio i zajęcia fitness, ale nie wiem jak podejść do treningów siłowych (sztangi, ciężary itp.).
Natalijan

Re: Trener w Warszawie

Postprzez Gosia11 » 20 kwi 2019, o 18:40

to są bardzo kosztowne uslugi i wole jednak cwiczyc sama a rownie skutecznie jak bez trenera. Zakupilam nawet takie sprzety do domu https://www.e-insportline.pl/fitness i zaczelam regularnie cwiczyc. Wkoncu czuje że zyje ,a efekty widac :)
Gosia11

Postprzez o.krysia70 » 25 kwi 2019, o 10:36

Hej, pomyśl też o współpracy online. To teraz bardzo dobre wyjście. Odpowiedz sobie tylko na pytanie czy faktycznie potrzebujesz osoby, która będzie zawsze z Tobą na treningu, bo np. potrzebujesz tzw. "bata nad sobą" czy dasz radę sama :) skoro schudłaś już 20 kg bez pomocy to myślę, że dalej też dasz radę. Mniej kosztowne na pewno niż trener personalny jest ułożenie planu treningowego przez internet, dietetyk może też ułożyć ci dietę no i oczywiście masz ciągły z nim kontakt :) to nie tak, że da Ci gotowe spisy/treningi i słuch po nim zaginie
o.krysia70

Postprzez fiona45 » 25 maja 2019, o 19:24

Trener bardzo fajny i praktyczny, który będzie umiał pomóc odpowiednio ciężko znaleźć. Widziałam ciekawą ofertę na http://www.pawelgluchowski.pl . Ma bogatą ofertę i do tego wszystkiego fajne artykuły na blogu.
fiona45

Postprzez Padma03 » 27 maja 2019, o 19:01

Dobry trener z pewnością pomoże Wam osiągnąć wymarzoną sylwetkę, dobrać zestaw i intensywność ćwiczeń oraz nawet podpowie w kwestii diety. Sama nawet zainteresowałam się suplementami wspomagającymi budowę tkanki mięśniowej i poczytałam jakie ma kreatyna działanie. Chciałbym nieco szybciej osiągnąć pożądane efekty, a słyszałam, że właśnie takie suplementy mogą w tym bardzo pomóc.
Padma03

Powrót do Aktywność fizyczna