Badania genetyczne

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Badania genetyczne

Postprzez MniejszaNiz » 8 sty 2019, o 18:23

Badania genetyczne w ciąży są bardzo ważne.
Warto wykonać testy nifty
Coraz więcej kobiet się na nie decyduje, ze względu na większą dokładność oraz wiarygodność
Zobaczcie szczegóły https://testnifty.eu/
MniejszaNiz

Re: Badania genetyczne

Postprzez Padma03 » 15 sty 2019, o 18:46

Takie badania genetyczne mogą bardzo uspokoić przyszłą matkę w przypadku podejrzenia, że dziecko może być chore lub cierpieć na jakąś przypadłość. Dlatego dla własnego spokoju można poddać się takiemu testowi. Dodatkowo oczywiście żeby jeszcze bardziej zadbać o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka warto łykać odpowiednie suplementy jak np. Composita. Zawiera ona aktywną formę kwasu foliowego oraz chelatowaną formę żelaza, któe zadbają i o dziecko i o Ciebie. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że dostarczacie dzieku również wszelkie niezbędne witaminy, których wymaga podczas całej ciąży.
Padma03

Postprzez szyszka » 17 lut 2019, o 15:44

Hmmm ja robiłam testy genetyczne, ale sobie. Poddałam sie im w Panaceum w Warszawie bo chcialam sprawdzic czy jest jakaś możliwość ze zachoruję na cukrzycę albo nowotwór dróg trawiennych jak moja babcia. Będąc w ciazy ograniczylam sie do badan dziecka tylko tych prenatalnych. Jakos nie chcialam wiedziec czy dziecko jest zdrowe czy chore bo kochalam je calym sercem bez wzgledu na to jakie jest. Dzieci mam zdrowe, ja rowniez nie mam predyspozycji genetyczncyh do wyzej wymienionych chorób wiec jestem zadowolona
szyszka

Postprzez Karas » 14 mar 2019, o 12:25

Z nowotworami nie ma żartów. Polecam poczytać więcej na ich temat na stronie https://www.angelini.pl/wps/wcm/connect ... wotworowej, gdzie można znaleźć sporo informacji. Badania są w tym przypadku niezwykle ważne.
Karas

Powrót do Kobiece sprawy