Rehabilitacja w Krakowie

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Re: Rehabilitacja w Krakowie

Postprzez Beatka7 » 21 sie 2017, o 07:28

Ja chodziłam niedawno do RehaPro w Krakowie i ten gabinet mogę polecić. Sama wiem jak trudno jest znaleźć profesjonalnego rehabilitanta. Wiele osób oferuje swoje usługi a nie ma żadnego doświadczenia i mogą tylko zaszkodzić. Za to w RehaPro widać że Pan Piotr jest profesjonalistą.
Beatka7

Postprzez pirka » 29 sie 2017, o 06:08

Ja chodziłam na rehabilitację w Warszawie, część zabiegów miałam w rejonowej przychodni ale dokupiłam jeszcze kilka w Natural Medical bo mają tam nowe urządzenie viofor które leczy nawet sportowe kontuzje. Magnetoterapia mi bardzo pomogła, to bardzo skuteczne zabiegi w przypadku problemów z kręgosłupem.
pirka

Postprzez NawrockaAsia » 29 lis 2017, o 20:59

Nie ma u nas w mieście lepszych gabinetów rehabilitacyjnych niz panstwa Wieckow, wiem co mowie. Gabinetow maja kilka mozecie sobie wybrac ten z najbardziej dogodna dla Was lokalizacja.
NawrockaAsia

Postprzez NawrockaAsia » 16 kwi 2018, o 15:27

ja chodzę do poradnik Medicus
NawrockaAsia

Postprzez fitgirl » 15 sie 2018, o 06:01

Koniecznie trzeba wybrac dobrych rehabilitantow, ktorzy szybko nam pomoga. Wiem, ze tutaj rehaexpert.pl mozna skorzystac z dobrej rehabilitacji. Dojezdzaja oni takze do pacjentow. Warto sobie pomoc taka rehabilitacja.
fitgirl

Postprzez filipinka888 » 12 sty 2019, o 21:18

W Krakowie to nie znam, ale na Dolnym Śląsku widziałam dobry ośrodek rehabilitacyjny o profilu urazów kręgosłupa, neurologicznych urazów. Ofertę przeglądałam tutaj i myślę, że może komuś się przydać, jeżeli będziecie szukać w takich sprawach. Miejsce nowoczesne, personel zna się na wykonywanej pracy i do tego wszystkiego w fajnym miejscu ośrodek położony.
filipinka888

Postprzez Martica » 21 sty 2019, o 09:40

Szukając gabinetu rehabilitacyjnego zwróćcie uwagę, czy ma na wyposażeniu lasery wysokoenergetyczne. Tylko najlepsze gabinety posiadają taki sprzęt. Laseroterapia bardzo dobrze wpływa na leczenie kontuzji, łagodzi ból, przyspiesza regenerację tkanek, zmniejsza obrzęki dlatego warto z niej korzystać podczas rehabilitacji. Oczywiście wcześniej musicie spytać swojego lekarza, czy takie zabiegi sa u Was wskazane.
Martica

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park