Dieta sokowa, co o niej sądzicie?

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Postprzez Moonkka » 6 sty 2019, o 15:50

Moonkka

Re: Dieta sokowa, co o niej sądzicie?

Postprzez Luna Lovegood » 7 sty 2019, o 08:16

Spożywanie soków jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu organizm otrzymywać może każdego dnia odpowiednią dawkę witamin, jednak nie da się ukryć, że spożywanie wyłącznie soków nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Lepiej jest postawić na normalną dietę, aktywność fizyczną i odpowiednią suplementację. Jeśli dużo ktoś ćwiczy, to powinien pomyśleć o stosowaniu suplementów przedtreningowych, o których można poczytać na stronie https://www.bodypak.pl/pl/wsb/573_5-najsilniejszych-przedtreningowek-pobudzajac.html.

;)
Luna Lovegood

Postprzez wanessa113 » 7 sty 2019, o 09:47

Nie jestem za żadną dietą. Wolę zdrowo i w małych ilościach ale często jeść posiłki bogate w substancje odżywcze :)
wanessa113

Postprzez toti4 » 13 sty 2019, o 11:12

Za jakimikolwiek dietami to ja nie jestem, nie stosuję. Wolę prowadzić w miarę zdrowy tryb życia, dużo się ruszać i to mi wystarcza. Ale co do soków to interesuje mnie dobrej marki sokowirówka , chciałabym taką kupić do domu. Żeby wydajna była oraz wygodna w obsłudze. Już coś takiego porządnego chciałabym kupić.
toti4

Postprzez Grzesiek3 » 15 sty 2019, o 09:52

Soki są bardzo dobrym pomysłem. Ja od siebie polecam marchwiowy, może nie smakuje najlepiej, ale to co zrobił ze stanem mojej skóry mówi samo za siebie. Dieta i zdrowe odżywanie jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Jeżeli chcecie poczytać jaki wpływ ma to co spożywamy na nasze ciało to polecam http://centermedi.pl/ Trzeba dbać o siebie, nie tylko od zewnątrz.
Grzesiek3

Postprzez Meggi » 26 sty 2019, o 18:27

Co to człowiek się nie dowie. Nawet nie wiedziałam, że taka dieta istnieje... I na czym ona polega? Cały czas pije się soki? No, ale czy w ten sposób nie wypłukujesz sobie z organizmu cennych właściwości? A słyszałaś o diecie opartej o geny Medistore? To dieta, która powstaje na postawie zapisu twojego DNA. Po za tym możesz poznać bliżej predyspozycje swojego organizmu. Przykładowo czy masz predyspozycje do nietolerancji laktozy i glutenu?
Meggi

Postprzez tonia2 » 30 sty 2019, o 07:56

Picie samych soków to moim zdaniem nie dieta, tylko glodzenie i znęcanie się nad sobą. Można wszystko normalnie jeść wystarczy mieć samokontrolę i nie przesadzać.
tonia2

Postprzez NawrockaAsia » 31 sty 2019, o 13:11

Moim zdaniem to świetny detoks. Soki powinny być warzywno-owocowe, najlepiej zamówić je gotowe - https://www.nuja.pl/
Na takiej diecie nie można być dłużej niż 5 dni, pamiętajcie o tym. Warzywa i owoce oczyszczą organizm a nawet z 2,3 kg można przez ten czas zgubić ;)
NawrockaAsia

Postprzez ivanka123 » 1 lut 2019, o 07:54

Życie na samych sokach jakoś mnie nie fascynuje. A poza tym dużo owoców ma dużą ilość cukru, więc nie wiem czy jest to dobry pomysł przy odchudzaniu takie skoki cukru we krwi co chwilę.
ivanka123

Postprzez fitgirl » 23 mar 2019, o 10:57

Kilka dni na diecie sokowej na pewno nam nie zaszkodzi, a będziemy mieć oczyszczony organizm i przyspieszony metabolizm. Można tutaj http://sportfoodsoki.pl/ zamówić sobie gotową dietę sokową. To dobry początek odchudzania.
fitgirl

Następna strona

Powrót do Hyde Park