Zdrowy uśmiech

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Zdrowy uśmiech

Postprzez Agnieszka » 22 gru 2018, o 11:07

Jak dbacie o swoje zęby? Czy szczotkujecie je po każdym posiłku, tak jak jest to zalecane, stosujecie nici dentystyczne i płyny do płukania ust? A może ktoś z Was wybielał zęby? Podzielcie się doświadczeniem.
Agnieszka

Re: Zdrowy uśmiech

Postprzez SoniaB » 22 gru 2018, o 11:12

Od dawna używam elektrycznej szczoteczki do zębów, dobrej pasty i nici dentystycznej. Ostatnio koleżanka namowiła mnie na płyn do płukania ust https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p ... -cool-mint Zauważyłam, że odkąd go stosuję, to nie tworzy się na moich zębach nowy kamień nazębny. Płyn, oprócz tego, że usuwa bakterie, to również pozostawia świeży, mentolowy oddech.
SoniaB

Postprzez Martica » 22 gru 2018, o 11:19

Uśmiech powinien być nie tylko zdrowy ale i ładny :) Chyba każdy chce mieć ładne i proste zęby w śnieżnobiałym kolorze. Jeśli nie jesteście zadowoleni z wyglądu Waszych zębów to warto pomyśleć o skorzystaniu z zabiegów stomatologii estetycznej. Bardzo dobre usługi z zakresu poprawy wyglądu zębów oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Kliknijcie na stronę stomatologiaswiatkowska.pl i zobaczcie, z jakich usług możecie skorzystać. Stomatolodzy z Centrum doradzają jaki zabieg warto wykonać i dobierają zabiegi do potrzeb pacjentów. Dzięki nim można szybko odzyskać ładny i zdrowy uśmiech.
Martica

Postprzez wer0 » 7 sty 2019, o 10:25

Aby mieć zdrowe zęby i ładny uśmiech należy o nie dbać i regularnie chodzić do dentystki.
wer0

Postprzez oleksa2 » 8 sty 2019, o 08:48

Macie jakiegoś dentystę do polecenia w okolicach podkarpacia?
oleksa2

Postprzez kolorka » 17 sty 2019, o 20:04

ja regularnie odwiedzam dentyste ;) nie wyobrazam sobie inaczej,a ostatnio jakos tak sobie umyslilam ze chcialabym zadbac tez o bielszy usmiech, zaopatrzylam siw w paste wybielajaca i plyn do plukania iWhite, no i powiem wam, ze jestem mega zadowolona bo widze efekty, nie spodziewałam sie tak szybko ;) rewelacja
kolorka

Postprzez Madrina » 23 sty 2019, o 07:24

Zdrowy uśmiech jest dla mnie bardzo ważny. Dlatego zaopatrzyłam się w tym sklepie: https://paski-crest.pl/ w taki fajny zestaw do codziennej pielęgnacji zębów, pastę , paski wybielające i płyn do płukania jamy ustnej, takie coś w zupełności starczy aby mieć śnieżnobiały uśmiech :) No i oczywiście dobra szczoteczka np soniczna też jest wskazana.
Madrina

Postprzez Olr2 » 22 lut 2019, o 16:39

Ja bardzo dbam o higienę jamy ustnej i zęby, a i tak cały czas mam jakieś problemy... jak nie powracające afty, to krwawiące dziąsła.
Olr2

Postprzez fasola » 30 mar 2019, o 18:55

Przede wszystkim odpowiednia higiena, mycie, używanie nici i płynu do płukania. Regularne kontrole w gabinecie dentystycznym, leczenie ubytków, usuwanie kamienia czy fluoryzacja. Trzeba pamiętać o pozbywaniu się kamienia, na http://jadczyk-stomatolog.pl/ jest o tym wpis nawet. Nie zdaje sobie sporo osób sprawy jak ten kamień wpływa na stan naszych zębów. Druga sprawa - jeśli zęby będziemy prawidłowo czyścić to kamień nie powstanie.
fasola

Postprzez belatris92 » 21 maja 2019, o 19:48

Czy zastanawialiście sie kiedyś dlaczego rany się nie goją ? Ja jeśli mam być szczera, to jakoś nigdy się nie zastanawiałam dłużej nad tym faktem, po prostu czekałam aż znikną. Ale dokąd wiem, czego szukać w środkach do dezynfekcji, skaleczenie znika szybciej niż szybko :) Polecam poczytać w tym temacie, a naprawdę dowiedzie się wielu ciekawych rzeczy.
belatris92

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda