Ból pleców

Utrwalanie zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków w życiu codziennym.

Re: Ból pleców

Postprzez Alic3 » 9 sty 2020, o 11:42

Kiedyś po ciężkiej fizycznej pracy latem mój tata nabawił się przeciążeniowego bólu pleców. Skorzystaliśmy z oferty centrum rehabilitacyjnego Sonatio w Bydgoszczy https://sonatio.pl/ . Po kilku zabiegach po bólu nie było już śladu. Mają tam bardzo dobre podejście do pacjentów oraz wykwalifikowanych specjalistów z zakresu fizjoterapii.
Alic3

Postprzez pawlow » 13 sty 2020, o 20:57

chudzin napisał(a):Ja chodziłem do Belldermy na rehabilitację na Pragę południe. Kontuzja barku nabyta na zajęciach z zapasów, nieleczona :/ Potem poszedłem do wojska i na amerykańskie spocznij nie mogłem stać bo mnie bark po prostu ciągnął tak, że ból był niesamowity, a to bardzo wygodna pozycja do stania - jakby nie patrzeć. Podobnie sprawa miała się jak spałem na jednym prawym boku, ręka po pewnym czasie drętwiała. Niepełny zakres ruchu, brak możliwości ćwiczeń siłowych przez ryzyko pogłębienia się kontuzji. Rehabilitacja trwała 4 miesiące i dała niesamowity rezultat - teraz podciągnę się na drążku 20 razy i nic mi nie dokucza w tym ramieniu. Polecam Panią dr. Dorotę Gonos, pracuje w klinice Bellderma

Dzięki za polecenie dr Gonos w Belldermie. Pierwsze zajęcia już przyniosły efekt, a diagnoza była precyzyjna i dobra(nareszcie)
pawlow

Postprzez majczuk » 16 sty 2020, o 18:32

Wiem jak bardzo ból pleców utrudnia życie. Najgorsze jest to, gdy ból nie pochodzi od przemęczenia, tylko od problemów z kręgosłupem. Ja w takiej sytuacji zdecydowałabym się na rehabilitację, która poprawiłaby stan mojego kręgosłupa, dając przy okazji ulgę od bólu. Na stronie: https://wojnar.pl/oferty/7-dniowa-rehab ... -w-gorach/ jest bardzo ciekawa oferta rehabilitacji kręgosłupa w górach w Willi Wojnar. To najlepsza oferta tego typu którą znalazłam, a do tego cały wyjazd trwa 7 dni. Polecam :)
majczuk

Postprzez fetish » 17 sty 2020, o 11:54

Ja udałem się do centrum medyczno-rehabilitacyjnego relax-med. Każdemu polecam się tam udać kto ma jakieś problemy kręgosłupem itd.
fetish

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie na co dzień