miejsce na urodziny

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

miejsce na urodziny

Postprzez mikita » 21 lis 2018, o 09:00

Moi Drodzy, szukam ciekawego miejsca gdzie mogłabym zaprosić kilkanaście osób na swoje urodziny. Może znacie jakieś ciekawe, niekonwencjonalne miejsca gdzie będzie można się spotkać ze znajomymi ? Bo póki co na razie zainteresowała mnie restauracja Akademia w Warszawie, ale może macie ciekawe propozycje ? Ktos był w tej restauracji ? warto tam zabrać znajomych ?
mikita

Re: miejsce na urodziny

Postprzez anetka » 17 sty 2019, o 11:55

Moje dzieci cały dzień zachowywały się, jakby zapomniały, że dzisiaj mam urodziny. Mąż zadzwonił na odczepne z pracy i poprosił, żebym ubrała się ładnie bo wychodzimy z jego kontrahentem. A okazało się, że zorganizowali dla mnie przyjęcie urodzinowe w Bubbles Bar w ramach niespodzianki. Było wspaniale: szef zaserwował moje ulubione dania, a obsługa dopieszczała najmniejszy szczegół, żeby ten dzień był wyjątkowy. Polecam każdemu!
anetka

Postprzez Karas » 23 sty 2019, o 07:53

W przypadku dzieci na pewno świetną opcją będzie jakaś sala zabaw. W Warszawie jest takie miejsce, można sobie sprawdzić na stronie https://incaplay.pl/ i według mnie warto się tam wybrać. Dzieciaki na pewno będą wręcz zachwycone.
Karas

Postprzez Amiska12 » 9 mar 2019, o 18:29

W przypadku dorosłych osób i w okolicach Bielska to polecam Kameliowy Zakątek http://www.kameliowy.pl/ Sama miałam okazję się tam bawić i naprawdę świetne miejsce na wesela, imprezy. Potrafią wszystko super zorganizować, we wszystkim są bardzo pomocni. Pyszne jedzenie i świetna obsługa. Miejsce bardzo klimatyczne.
Amiska12

Postprzez anetka » 17 mar 2019, o 10:15

My ostatnio świętowaliśmy 80 urodziny babci w Bubbles Bar w Warszawie. Babcia była zachwycona, bo specjalnie dla niej obsługa wyszablowała szampana za pomocą szabli, bo było bardzo uroczyste. Poza tym dania w ich karcie to propozycje dla każdego. Znalazło się coś dla wielbiciela steków, wegetarianina i makaronowego skrytożercy. Polecamy!
anetka

Postprzez niewidomka » 9 maja 2019, o 18:31

A może w domu np? No chyba że nie masz warunków to możesz i wynająć jakąś salę, ale żeby było taniej to już catering, napoje i no i obowiązkowo dekoracje zorganizuj we własnym zakresie. Z jedzeniem to wiadomo samemu można coś tam przyrządzić no i dekoracje to już radzę na https://godanparty.pl/ zamówić. W żadnej galerii nie znajdziesz takiego wyboru różnych balonów, girlandów i wszelkich elementów typu talerzyków, kubeczków czy słomek, ale wiadomo nie takich zwykłych
niewidomka

Postprzez manikan » 14 maja 2019, o 12:01

No my też jak urodziny to robimy w domu i stroimy, no i zamawiamy catering, głównie po to, aby nie robić i nie siedzieć godzinami w kuchni, bo to potrafi być meczące. Ostatnio na moje 30 te urodziny zamówiłam catering http://foodandlife.com.pl/ smaczne bylo, goście zachwyceni, dużymi porcjami smakowitym jedzeniem, a mięso było mięciutkie rozpływało się w ustach, taki katering okolicznościowy naprawdę czasami warto zapewnić sobie na imprezę.
manikan

Postprzez KrainaLodu » 21 maja 2019, o 11:52

Ja również robię albo w domu, albo na ogródku działkowym, który bardzo ładnie wygląda. wyremontowaliśmy go z mężem więc pięknie wygląda. Częściowo coś sama przyrządzę, a częściowo moja mama też przynosi, jedna bratowa, plus teściowa i jest okay ;) Do tego oczywiście nie może zabraknąć dobrych napojów jak np soki jabłkowe 100% z dr Witta- moje ulubione ;)
KrainaLodu

Powrót do Kobiece sprawy