podłoga do salonu - jaka?

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

podłoga do salonu - jaka?

Postprzez Martica » 14 lis 2018, o 12:05

Przed świętami planuję zrobić generalny remont w salonie i zastanawiam się jaką podłogę wybrać. Co polecacie - panele, deski czy może płytki?
Martica

Re: podłoga do salonu - jaka?

Postprzez Mirazz » 15 lis 2018, o 10:35

Cześć,
jesli chodzi o wymienione przez ciebie propozycje to wg mnie najlepiej sprawdzi się podłoga drewniana. Przede wszystkim taka podłoga jest ładna i estetyczna a salon to w końcu miejsce, w którym przyjmuje się gości więc powinien był ładnie wykończony. W salonach i innych pomieszczeniach intensywnie użytkowanych bardzo dobrze sprawdza się deska warstwowa. Podłogi z takich desek wykonuje firma Baltic Wood. Zerknij na ich realizacje - na stronie mają pokazane dostępne kolekcje. Myślę, że bez problemu znajdziesz tam podłogę do Twojego mieszkania.
Mirazz

Postprzez Meggi » 2 sty 2019, o 10:10

Bardzo modne jest teraz stawianie na podłogę w salonie płytek. Na stronie https://www.domlazienkaplytki.pl/o-nas możesz rozejrzeć się z najnowszymi kolekcjami płytek hiszpańskich oraz włoskich najpopularniejszych firm. Myślę, że przeglądając ich ofertę będzie łatwiej dokonać Ci wyboru. Pomyśl więc nad tym.
Meggi

Postprzez Grzesiek3 » 14 sty 2019, o 18:08

Jak dla mnie to tylko płytki, ale ja jestem fanem ogrzewania podłogowego, więc wiem, że nie będą one zimne. Polecam takie rozwiązanie, nie ma nic lepszego niż cieplutka podłoga w zimne dni. Instalacja nie jest trudna, ale lepiej zatrudnić fachowców. O takich i podobnych rozwiązaniach do waszych domów możecie poczytać na http://stockbud.pl/ Nie zrażajcie się kosztami, większość z nich można jakoś zmniejszyć nie tracąc na jakości.
Grzesiek3

Powrót do Hyde Park