hobby

Styl życia, hobby, nasze pasje i zainteresowania - motoryzacja, moda, technologia, podróże oraz wszystko to, co nas kręci!

hobby

Postprzez Alicja88 » 9 lis 2018, o 22:54

Jakie macie hobby? :)
Ja np cały czas kupuję jakieś akcesoria florystyczne i robię z nich różne stroiki, wiązanki czy nawet ozdoby do mieszkania. Jest to również fajny pomysł dla bliskiej osoby na prezent - zrobiony samodzielnie (co zawsze się doceni), ale małym kosztem :)
Ciekawi mnie też co wy robicie w wolnym czasie i jakie macie pasje :D
Alicja88

Re: hobby

Postprzez micha » 24 lis 2018, o 10:50

Polecam Wam zakłady bukmacherskie. To naprawdę świetna opcja na zabicie wolnego czasu. Jeśli dopiero zaczynacie to możecie skorzystać z takiej opcji jak efortuna kod promocyjny. Z takim kodem całkiem sporo możecie zyskać.
micha

Postprzez Martica » 27 lis 2018, o 19:02

Jak widać każdy ma inne sposoby na spędzanie wolnego czasu. Ja jakiś czas temu zainteresowałam się jazdą konną. Na razie jestem po kilku lekcjach i nawet jakoś mi to idzie. Planuję w najbliższym czasie skompletować dla siebie wyposażenie. Mam już toczek i bryczesy ale muszę kupić jeszcze czapsy skórzane na łydki. Ostatnio dość mocno się poobcierałam podczas jazdy i do teraz bolą mnie nogi ;/
Mam nadzieję, że do wiosny nauczę się w miarę pewnie siedzieć na koniu, bo już nie mogę się doczekać wyjazdów w teren :)
Martica

Postprzez Mirazz » 4 gru 2018, o 13:34

Ja nie mam aż tak pasjonującego hobby jak jazda konna czy obstawianie zakładów. Od zawsze lubiłem gry planszowe - nie tylko grac ale też wymyślać dlatego w wolnym czasie zajmuje się projektowaniem własnych gier. Własnie kończę jeden projekt i zastanawiam się nad wysłaniem d=go do wydruku do Fabryki Kart https://www.fabryka-kart.eu/ . Oni przygotowują gry wraz z akcesoriami. Fajnie byłoby mieć taką "prawdziwą" grę własnej produkcji.
Mirazz

Postprzez kafarka » 19 gru 2018, o 14:39

Ja się ciesze niesamowicie bo uwielbiam oglądać filmy, no i mam taką opcję jak multiroom jak podłączyć nam powiedzieli oczywiście i wszystko fajnie śmiga, tu możecie o tym poczytać - https://www.inea.pl/superdodatki/dla-ciebie/multiroom Mogę sobie po prostu na swoim tv oglądać zupełnie coś innego niż mąż w pokoju obok
kafarka

Postprzez fiona45 » 19 sty 2019, o 09:51

Jak ktoś interesuje się tak jak ja dodatkami różnego rodzaju i lubi takie różności wykonywać sam to warto zerknąć na propozycje w hurtowaniach. Produkty do tworzenia różności jako akcesoria florystyczne można kupić tanio, a z nich wychodzą naprawdę niespotykane i fajne propozycje do dekoracji domu lub odsprzedania.
fiona45

Postprzez Natalijan » 21 sty 2019, o 10:28

Moim hobby są koncerty i festiwale muzyczne. Zwłaszcza metalowe :)
Natalijan

Postprzez Grzesiek3 » 3 lut 2019, o 20:25

Może to nie takie typowe hobby, ale zdecydowanie oszalałem na punkcie demotywatorów. memy też bardzo mnie interesują, zwłaszcza po jakichś zawodach sportowych. Memy ze sportowcami to zdecydowanie moje ulubione. A wy co robicie w wolnym czasie?
Grzesiek3

Postprzez Antosia32 » 5 lut 2019, o 11:02

Ja lubię czytać ksiażki. Czasem warto dokształcić i przeczytać coś nowego i dobrego. Jak nie chcemy z biblioteki to wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie znajdziesz w księgarni na www.casani.eu . Mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie z szybką wysyłką.
Antosia32

Powrót do Nasze pasje