opieka nas schorowana babcia

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

opieka nas schorowana babcia

Postprzez Emmuu » 10 wrz 2018, o 13:54

opieka nas schorowana babcia.... nie daje rady.... dom opieki? co sadzicie???
Emmuu

Re: opieka nas schorowana babcia

Postprzez NawrockaAsia » 14 wrz 2018, o 14:54

Dom opieki nie jest złym rozwiązaniem, bo tam na pewno babcia będzie miała zapewnioną świetną opiekę no i też medycznie na pewno ją podleczą. Nie wiem skąd jesteś ale jak z mazowieckiego to w Nowym Dworze Mazowieckim jest Dom Rodzinny, to naprawdę dobra placówka dla seniorów.
NawrockaAsia

Postprzez filipinka888 » 23 lut 2019, o 12:31

Zawsze można zerknąć na propozycje na http://domseniora24.pl . Dom Seniora Anna jest położony z dala od miasta, i do tego ma wiele plusów w postaci medycznym i wyposażenia. Bardzo dobre warunki, każda osoba będzie zadowolona.
filipinka888

Postprzez Meggi » 28 lut 2019, o 09:26

Wiesz doskonale Cię rozumiem. Sama rozważam nad tym czy nie umieścić swoich dziadków w domu seniora www.domsenioraczestochowa.pl . Myślę, że będzie to dla nich najlepsza opcja. Zawsze w końcu mogę ich tam odwiedzać, a tam mają szanse żyć szczęśliwie, spokojnie, będąc pod nadzorem lekarzy i świetnych opiekunów.
Meggi

Postprzez dora7 » 3 kwi 2019, o 08:40

Gdyby ktoś z was szukał produktów medycznych, to od siebie polecam ofertę https://www.brandvital.eu/ :) Mają duży wybór produktów medycznych takich jak aparaty słuchowe, wkładki ortopedyczne, wózki inwalidzkie itd. Miałam okazję porównać ze sobą kilka ofert i szczerze muszę przyznać, że tutaj ceny są bardzo przystępne. Dodatkową zaletą BrandVital jest możliwość wypożyczenia takiego sprzętu, gdy na przykład nie jesteśmy pewni co do zakupu, albo po prostu chcemy go przetestować.
dora7

Postprzez nantia » 4 kwi 2019, o 12:28

No trzeba znaleźć takie rozwiązanie co jej i tobie będzie pasowało.
nantia

Postprzez Iga » 5 kwi 2019, o 13:14

Bardzo Ci współczuję...też stałam przed takim dylematem. W końcu babcia zamieszkała w domu opieki, ale była tam nieszczęśliwa, ponieważ dzieci musiały dołożyć się do jej pobytu. Dla nas to było naprawdę dobre rozwiązanie bo każdy pracuje i oprócz tego ma własne rodziny. Babcia miała stałą, dobrą opiekę, a dom pomocy mieścił się w tej samej miejscowości. Postanowiła jednak wrócić do domu i tak jakoś kombinujemy na zmianę
Iga

Powrót do Hyde Park