Restauracja Warszawa.

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Restauracja Warszawa.

Postprzez Meggi » 9 lip 2018, o 19:42

Hejka. Już niedługo zbliżają się moje imieniny. Pragnę zaprosić przyjaciół do restauracji Bubbles w Warszawie. Ponoć dania, które przygotowują są zawsze świeże i genialnie doprawione. Dbają o znakomity wygląd dań.Obsługa traktuje wszystkich z szacunkiem. Czy ktoś z was tam może już był i może to potwierdzić?
Meggi

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez karin » 26 lip 2018, o 07:44

Pomyśl o restauracji Na Skrajnej - http://naskrajnej.pl/. W mojej ocenie idealna na taką imprezę. Mają piękny ogród - możesz tam na przykład zorganizować przyjęcie. Ale dysponują też rzecz jasna przyjemnymi salami. Serwują kuchnię polską - takie dania wszystkim smakują, a wiadomo - na imprezie różni ludzie, różne gusta.
karin

Postprzez polkowo » 31 lip 2018, o 15:28

Co jecie najczesciej na miescie?
polkowo

Postprzez mikita » 11 sie 2018, o 08:34

Gdy mój chrześniak obchodził roczek, wyprawiłam mu urodziny w Restauracji Akademia w Warszawie. To lokal, który odznacza się niepowtarzalnym klimatem, a obsługa dba nie tylko o serwis, ale również o dobre samopoczucie gości. Podczas naszej imprezy szczególnie zatroszczyli się o świetną zabawę dzieci. A wyszukanymi deserami zajadali się nawet dorośli. Ciekawa jestem czy znacie Akademię.
mikita

Postprzez Karas » 14 sie 2018, o 09:59

Jeśli o mnie chodzi to najbardziej lubię restaurację Szkutnia. Mają tam świetną pizzę oraz wiele innych dań - każdy bez problemu znajdzie coś w sam raz dla siebie i będzie mógł się najeść.
Karas

Powrót do Kobiece sprawy