Malowanie mieszkania

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Malowanie mieszkania

Postprzez fasola » 17 cze 2018, o 18:01

W przyszłym tygodniu planuję rozpocząć malowanie całego mieszkania, farby kupione ale brakuje jeszcze kilku narzędzi. Na pewno będą mi potrzebne pędzle pierścieniowe i właśnie dobieram te najlepsze do farb lateksowych https://www.stukpuk.pl/narzedzia-reczne/narzedzia-budowlane/narzedzia-malarskie/pedzle/pedzle-pierscieniowe z doświadczenia wiem, że ten typ pędzli do wykończeń najlepiej się sprawdza. A bardzo zależy mi na tym by nie było żadnych niedoróbek, maluję raz na kilka lat i chciałabym zrobić to jak najlepiej.
fasola

Re: Malowanie mieszkania

Postprzez lukrecja » 30 cze 2018, o 17:02

Zależy jaka farba, to wszystko jest napisane w karcie produktu. Ja do duluxa easycare kupiłam wałek z długim włosiem i dobrze się malowało
lukrecja

Re: Malowanie mieszkania

Postprzez kafarka » 14 wrz 2018, o 07:17

A jakie farby wybraliście? my też jesteśmy po remoncie, ale chcieliśmy coś innego, ciekawego a nie taką standardową gładką ścianę. W końcu się na taką farbę betonową od Primacol decorative zdecydowaliśmy. W salonie jedno dodatek po prostu na jeden ze ścian, na tej ścianie też mamy telewizor. No bajecznie to wygląda. Urozmaica i dekoruje ten pokój i nie jest tak nudno
kafarka

Powrót do Hyde Park