W jakiej sieci macie telefon???

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Postprzez Andii » 18 maja 2018, o 14:17

Andii

Re: W jakiej sieci macie telefon???

Postprzez NawrockaAsia » 20 maja 2018, o 14:59

Ja właśnie się zastanawiam czy wziąć sobie nowy numer w Play czy Orange. Jak uważace - gdzie lepiej? Gdzie mają lepsze warunki? No i lepiej mieć telefon na kartę czy abonament??? Jak to się przeklada u Was? Co wychodzi taniej? Znalazłam odnośnik do strony gdzie naprawdę szybko można doładować telefon , teraz juz nie trzeba latac po doładowania do kiosku itd, wszystko załatwia się online - szybko i sprawnie.
NawrockaAsia

Postprzez parkur8 » 8 cze 2018, o 15:42

Teraz oferty sieci komórkowych są bardzo bogate i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, ale każdemu zależy trochę na czymś innym, jeden woli pisać smsy a inny dzwonić a jeszcze inna osoba chce mieć dużo internetu. Ja od siebie mogę polecic https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/telefonia-mobilna - mi odpowiada w 100%
parkur8

Postprzez kalaa » 27 cze 2018, o 10:25

"w otvartej :) Przeniosłam dp nich numer jakiś miesiąc temu i właśnie zapłaciłam pierwszy rachunek za abonament. To ,,aż"" 28,99 zł za najdroższy abonament. Serio porównując ich ofertę z innymi operatorami u nich jest zdecydowanie najtaniej :) Myślę, że sporo osób przeniesie do nich numery i wcale mnie to nie zdziwi :)"
kalaa

Postprzez kali9 » 29 cze 2018, o 11:09

Czesto zmieniacie telefony?
kali9

Powrót do Hyde Park