Prezent dla męża

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Prezent dla męża

Postprzez belatris92 » 30 wrz 2019, o 11:53

jak szukałam butów dla siebie znalazłam bardzo fajny sklep z butami hhttps://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie ... y-149.html oczywiście wybrałam już dla siebie śliczne butki, ale zauważyłam że maja tam też świetny wybór męskich butów. Więc zamówię jeszcze jakieś dla męża na pewno będzie bardzo zadowolony.
belatris92

Postprzez mariolka » 11 gru 2019, o 22:56

Jeżeli prezent na mikołajki to polecam w Empik Foto. Znajdziesz tam idealne rozwiązanie na podarunek dla męża, jak na przykład fotoobraz czy kalendarz. Warto w ten sposób uwiecznić wspólne chwile, do których zawsze można z łatwością wrócić. Zdjęcia w komputerze czy w telefonie to zdecydowanie nie to samo.
mariolka

Postprzez banan » 16 gru 2019, o 12:56

Myślę, że ciekawym prezentem dla męża może być podarowanie mu wspólnego zdjęcia. Jeśli prezent ma nie być banalny to warto na przykład zamówić puzzle ze zdjęciem ślubnym a potem oprawić je w antyramę. Antyramy to najprostszy sposób oprawy zdjęć, obrazów, czy grafik. Oprawa składa się ze szkła lub przezroczystego tworzywa, oraz płyty pilśniowej lub wiórowej. Można ją kupić tu: https://aluramy.pl/antyramy. Osobiście mam takie zdjęcie z mężem i jak ułożymy puzzle to chcemy oprawić i powiesić na ścianie.
banan

Postprzez micha » 14 sty 2020, o 10:56

A czy Twój mąż interesuje się motoryzacją? Bo jeśli tak to wejdź na stronę https://devil-cars.pl/jazda/ferrari-italia-458 i poczytaj o możliwości przejażdżki samochodem sportowym po torze wyścigowym. Jestem pewna, że mój mąż byłby zachwycony takim prezentem.
micha

Postprzez watch » 22 sty 2020, o 08:18

mariolka napisał(a):Jeżeli prezent na mikołajki to polecam w Empik Foto. Znajdziesz tam idealne rozwiązanie na podarunek dla męża, jak na przykład fotoobraz czy kalendarz. Warto w ten sposób uwiecznić wspólne chwile, do których zawsze można z łatwością wrócić. Zdjęcia w komputerze czy w telefonie to zdecydowanie nie to samo.

Jak już mowa o zdjęciach jako prezent dla męża. Faktycznie w dzisiejszych czasach większość zdjęć trzymamy w telefonach czy na komputerze dlatego też fajnie by było stworzyć taką foto książkę jako prezent. Tym bardziej, że nie musimy nigdzie chodzić tylko możemy takie zdjęcia wysłać. Ale mimo to warto przejrzeć te zdjęcia które chcemy wysłać bo być może niektóre będą niewyraźne i takie też wyjdzie nam w takiej foto książce. Ja zanim wysłałam zdjęcia to zrobiłam małe poprawki za pomocą aplikacji Instafota gdzie można znaleźć wiele gotowych presetów do poprawy jakości danego zdjęcia
watch

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy