doładowanie telefonu

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

doładowanie telefonu

Postprzez Pamfilka » 16 kwi 2018, o 15:37

doładowanie telefonu - gdzie doładowujecie? w jakiej sieci macie tel?
Pamfilka

Re: doładowanie telefonu

Postprzez NawrockaAsia » 16 kwi 2018, o 18:03

Teraz to chyba wszyscy doładowują telefon online, takie mamy czasy. Po co latać po kioskach, sklepach jak można usiąść wygodnie przed komputerem czy kliki i już konto doładowane. Ja polecam w przypadku doładowań orange przez bank doładowywać czy przez jakąkolwiek stronkę, a takich jest masa. Można nawet przez telefon doładować telefon. Nie ma z tym najmniejszego problemu jak mamy smartfona ;)
NawrockaAsia

Postprzez parkur8 » 25 kwi 2018, o 18:16

Ja po prostu się przeniosłem do sieci Folx - https://folx.com/ oni mają dobrą ofertę, nie płacę dużo a do tego mogę w dowolnej chwili zrezygnować. No i nie muszę pamietać o doładowaniach
parkur8

Postprzez yona » 10 maja 2018, o 13:52

Ja jeszcze do niedawna miałam telefon na kartę i zwykle kupowałam doładowanie w sklepie lub online, ale było to trochę uciązliwe bo czasem brakło mi środków na koncie. No i dlatego postanowiłam przejść na abonament. Jestem w Play i płacę 45 zł miesięcznie, ale smsy, mmsy i minuty mam nieograniczone do wszystkich sieci-więc bardziej mi się opłaca. No a jak coś mi się zepsuje, albo przypadkowo upuszczę telefon to zawsze mogę podjechać do pobliskiego serwisu https://ss24h.pl/ bo mam pewność ze naprawa będzie szybka i bezproblemowa
yona

Postprzez kali9 » 29 cze 2018, o 11:10

Jak doladowujecie swoj telefon?
kali9

Powrót do Hyde Park