ortopeda z Warszawy

Utrwalanie zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków w życiu codziennym.

ortopeda z Warszawy

Postprzez Pamfilka » 16 kwi 2018, o 15:33

Szukam dobrego ortopedy z Warszawy. Możecie mi kogoś polecić? Może być na NFZ ale też prywatnie.
Pamfilka

Re: ortopeda z Warszawy

Postprzez NawrockaAsia » 17 kwi 2018, o 14:16

Prywatnie w Rex Medica Sport przyjmuje doktor Jacek Dygut. Dość długo uczęszczałam do niego na wizyty. Po złamaniu nogi miałam trochę problemów, ale odpowiednio pokierował leczeniem, dobre zabiegi fizjoterapetyczne, rehabilitacji i dziś nie mam z nogą najmniejszego problemu, także polecam.
NawrockaAsia

Postprzez starszybrat » 7 lis 2018, o 11:06

Miałem dosyć duży problem z uszkodzoną łąkotką. Codziennie trenuję na siłowni, więc jestem na to narażony. Okazało się, że bez zabiegu się nie obejdzie. Trafiłem do http://sport-klinika.pl/ Polecam, bo to naprawdę dobrzy specjaliści. Także warto się przejechać. Zajęli się mną kompleksowo! Pełna diagnostyka wykonana na miejscu. Nie musiałem czekać. Zabieg również tam przeszedłem. Wszystko mi wytłumaczyli, także przeszło bez stresu.
starszybrat

Postprzez lukrecja » 19 gru 2018, o 18:20

Z urazami stopy polecam konsultować się z doktorem Kołodziejskim z Poradni Chorób Stopy, robił mi operację naprawczą po uprzednim leczeniu w publicznym szpitalu... miałam takie problemy z nogą że masakra , tak mnie urządzili :( po tej akcji nigdy w życiu nie pójdę do ortopedów ktorzy na nfz przyjmują bo nieprofesjonalnie podchodzą do swojej pracy. A Kołodziejskiego polecam bo lekarz zna się na swojej robocie, konkretny jest i nie owija w bawełnę..
lukrecja

Postprzez majczuk » 31 gru 2018, o 11:19

Ostatnio byłam na korekcji palców młoteczkowatych u doktora Bryłki w poradni na Targówku, zabieg udany teraz w końcu mogę się stopami chwalić :) Lekarz bardzo umiejętny z dobrym podejściem do pacjenta, z mojej strony mogę go serdecznie polecić
majczuk

Postprzez Karas » 22 sty 2019, o 12:59

W moim przypadku konieczne było wkładki ortopedyczne. Jednak odkąd je stosuję czuję ogromną ulgę, więc w sumie każdemu polecam wziąć pod uwagę takie rozwiązanie. Dobrze jest też skontaktować się ze specjalistą i zajrzeć też na stronę https://fororto.pl/indywidualne-wkladki ... -do-butow/, gdzie można poczytać więcej o takich wkładkach.
Karas

Postprzez gremlin » 20 mar 2019, o 07:27

Ja wystarczająco dobrego ortopedę znalazłem w innej miejscowości, choć na konsultacjach byłem u naprawdę wielu specjalistów. Jeśli sami macie problem ze znalezieniem kogoś, to zachęcam do odwiedzenia strony http://www.adrianstepinski.com i umówienia się na wizytę. Ortopeda dobrze radzi sobie z zespołami bólowymi, różnymi nadwyrężeniami, urazami, złamaniami.

;)
"Daleko jeszcze do końca przygód!"
gremlin

Powrót do Zdrowie na co dzień