Aplikacje przy odchudzaniu

Utrwalanie zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków w życiu codziennym.

Aplikacje przy odchudzaniu

Postprzez Natan » 11 kwi 2018, o 09:51

Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z aplikacji przy odchudzaniu. Widziałam że dostępnych jest ich kilka i każda na pewno nam pomoże, Czytałam tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... _smartfona o rożnych aplikajach. W zalezności od tego jaki sport uprawiamy to dostosujmy taka aplikacje do siebie.
Natan

Re: Aplikacje przy odchudzaniu

Postprzez parkur8 » 14 maja 2018, o 14:13

Według mnie najważniejsze żeby była dieta dopasowana do osoby tak żeby zapewnić jej całe zapotrzebowanie. Kazdy jest inny i inną kaloryczność potrzebuje. Dlatego najlepiej brać diety od dietetyka, który nam ułoży wszystko. A nie z aplikacji czy samemu
parkur8

Postprzez mikita » 29 maja 2018, o 07:23

Pierwsze słyszę o aplikacji przy odchudzaniu. Niby czemu ma ona slużyć ? Uważam że żadna aplikacja nie pomoże nam w chudnięciu bez odpowiedniej diety, ćwiczeń a to sami musimy chcieć. Wiem że jest sporo diet które faktycznie nie działają ale dieta dr. Dąbrowskiej jest skuteczna i zdrowa. Dzięki diecie owocowo-warzywnej można oczyścić organizm z toksyn i jednocześnie schudnąć. Ja nawet przepisy wzięłam ze strony żyj zdrowiej i dopiero tydzień jak jestem na tej diecie.
mikita

Postprzez werka23 » 23 cze 2018, o 14:39

Przy odchudzaniu jest najważniejsze dbanie o siebie, jedzenie zdrowo ale w odpowiednich ilościach, żadne głodówki nie wchodzą w grę. Trzeba też ćwiczyć regularnie ale na miarę swoich możliwości. Poczytajcie sobie więcej na tej stronie o sporcie https://sportbm.pl/
werka23

Powrót do Zdrowie na co dzień