Organizacja ślubu

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Re: Organizacja ślubu

Postprzez Karas » 3 gru 2018, o 08:35

O weselu tez warto pomyśleć, a w tym przypadku bez wątpienia musimy zadbać o kwestię alkoholu, a dokładniej szampana. Na stronie http://dom-szampana.pl/ można poczytać na ich temat bardzo dużo, więc polecam tam zajrzeć jeśli ktoś szuka czegoś sprawdzonego na swoje własne wesele.
Karas

Postprzez brzuska » 27 gru 2018, o 21:19

Jezeli chodzi o alkohol - to spotkalam sie z takimi weselami, na ktorych para mloda takze miala alkohol robiony przez siebie. Wlasnie roznego rodzaju nalewki wlasnej roboty czy wina - na specjalnym stoliku 'wiejskim' sobie staly i czekaly na konsumpcje przez spragnionych gosci weselnych:) A takie ladne butelki szklane na nalewki - to takze swego rodzaju ozdoba sali weselnej, prawda? Mozna je rowniez rozdawac gosciom na odchodne, w ramach prezentu pozegnalnego - tez taka tradycja jest praktykowana w roznych zakatkach naszego kraju.
brzuska

Postprzez fasola » 28 gru 2018, o 23:24

Martica napisał(a):Teraz chyba na żadnym nowoczesnym weselu nie powinno zabraknąć fotobudki.

Może nie tyle, że nie powinno zabraknąć ale na pewno warto ją wynająć. Podnosi taka atrakcja walor rozrywkowy wesela, takie mamy czasy, że zdjęcia lubi robić sobie każdy, selfie nawet wiedzą co to jest dzieci i emeryci. Ja tylko jestem za tym by wynajmując stawiać na jakość tego sprzętu, raz znajomi wzięli ledwo działającą budkę a zdjęcia wychodziły rozmazane. Nie tyle pieniędzy było szkoda co gości bo byli mocno rozczarowani i zwyczajnie odchodzili i rezygnowali. Budka miała stać 3 godziny, zawinął się facet po godzinie. To jest super producent https://smove.pl/ jego fotobudki to klasa i co tu mówić zdjęcia wychodzą jakby robił profesjonalny fotograf. Odpowiednio ustawiona taka fotobudka może świetne pamiątkowe zdjęcia zrobić. I dużą ilość w ciągu godziny, wysoka jakość wydruku bo drukarka użyta też nie byle jaka. Smove jest ceniony w ten branży, coraz więcej wynajmujących kupuje bądź zamienia inne fotobudki na te od nich. Nie ma problemu żeby takie znaleźć na wynajem teraz. Kolejny plus za zdalny serwis jeszcze, prowadzą taki 24 godziny na dobę. Większość usterek i błędów oprogramowania są w stanie w ten sposób szybko usunąć. A zabawa trwa dalej.
fasola

Postprzez fitgirl » 10 sty 2019, o 22:52

Przede wszytskim wlasnie wybor dobrego miejsca jest wazny. Musimy sie zdecydowac na jakies konkretne i wtedy uda sie nam wszystko dobrze zaplanowac. Takze Dom Weselny Astoria w Kaniach jest fajna opcja. Jak sobie wybieracie miejsce na wesele?
fitgirl

Postprzez mikita » 7 lut 2019, o 08:06

Witam. Mam pytanie czy ktoś może orientuje się gdzie najlepiej i najszybciej można nauczyć się pierwszego tańca weselnego ponieważ wesele się zbliża i jakiś układ jest potrzebny aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, znajomi polecaja mi szkołę http://sosalsa.pl/ . Ktoś może tu uczył się tańca ? Czekam na propozycję.
mikita

Postprzez niewidomka » 10 lut 2019, o 18:14

Nie jest jest ławta sprawa tak wszystko zorganizować tak nie było się bez żadnych wpadek. Ale owszem jest możliwe, trzeba mieć zgraną ekipę, wybrać odpowiednią salę no i tyle. Można oczywiście pomagać, ale jeśli nie mamy jakoś specjalnie czasu to lepiej wiadomo :) ale na pewno jeśli mamy swoje ulubione dekoracje które chcemy by się znalazły to czemu nie, ja na https://godanparty.pl/ zawsze coś zamówię na jakąś wyjątkową okazję, a na ślub i wesele też mają świetne rzeczy, konfetti z pewnością w kształcie płatek róż jest świetne
niewidomka

Postprzez Adriana P » 13 lut 2019, o 01:08

To nie jest proste- wiem, nam polecono też dj czy fotografa tam gdzie organizowaliśmy wesele czyli w Glamour we Wrocławiu. lokal- klasa, dobre jedzenie, przesympatyczna i dobrze zorganizowana obsługa, sala piękna, naprawdę wszystko tak jak być powinno, dlatego znalezienie odpowiedniej sali to już pół sukcesu.
Adriana P

Postprzez Amiska12 » 16 lut 2019, o 17:15

Organizowanie wesela i ślubu na pewno jest pracochłonne. My zaczęliśmy od sali weselnej. U nas w okolicy Bielska jest Kameliowy Zakątek. Od razu nam przypadł do gustu, bo jest po prostu pięknie, sale prześliczne, miła obsługa. No i faktycznie nasze wesele było wzorcowo zorganizowane. Menu ustalone z nami wszystko jak chcieliśmy tak było. Podobnie z dekoracjami ,tez mieliśmy prawo wyboru. Dodatkowo mogliśmy gości zakwaterować w hotelu obok to duży plus. Bo trochę gości przyjezdnych było.
Amiska12

Postprzez Gosia11 » 17 lut 2019, o 21:08

U mnie organizacja ślubu była mega nerwowa - nie bylo zbyt wiele czasu a i bylo wiele problemow z sala - te najblizsze z okolicy byly remontowane ... a dowiedzielismy sie o tym dosyc pozno no i zjadlo nam to sporo czasu. Nie mialam wiec duzo czasu na przygotowania sukni, fryzury czy makijażu ... no dramat. Myslałąm ,że juz nic nie wykombinuje ale udalo sie dzieki Mobile Salon. Taka fryzura okolicznościowa z dojazdem w krakowie robiona przez nich http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... em-krakow/ to byla dobra decyzja. Fryzura wytrwala caly slub i wesele :)
Gosia11

Postprzez Amelka01 » 20 lut 2019, o 18:27

Odnosnie sukienek weselnych to mnie osobiscie spodobaly sie te z ButikModna https://www.facebook.com/butikmodna zawsze mialam spory problem z wyborem odpowiedniej kreacji na wesele a w ich sklepie na ul. Średzkiej we Wrocławiu znalazlam wszystko co potrzebowalam :) Dopasowaną przylegającą sukienkę w pieknej czerwieni :)
Amelka01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park