Miejskie auto

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Miejskie auto

Postprzez pirka » 25 sty 2018, o 06:37

Który radzicie wybrać nieduży miejski samochód? Może peugeot? Kupiła sobie takie nieduże auto niedawno moja koleżanka i powiem szczerze że podoba mi się ta 308, chyba wolę go niż te modne crossovery
pirka

Re: Miejskie auto

Postprzez kariska77 » 11 mar 2018, o 08:48

Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem była by na przykład mazda. Z tego co się orientuję to jeśli chodzi o samochody mazda części są łatwo dostępne i niedrogie, więc z ewentualnymi naprawami nie byłoby większych problemów, a to chyba bardzo ważne, prawda?
kariska77

Postprzez triniti » 15 mar 2018, o 15:42

peugeoty są fajne chociaz moim zdaniem lepszą są SUVy niż takie miejskie :) ale to wiadomo kwestia gustu, dla mnie są po prostu praktyczniejsze i bardziej ergonomiczne
triniti

Postprzez mayczak » 16 maja 2018, o 21:44

Niezależnie od tego, na wybór którego samochodu się zdecydujesz, musisz liczyć się z tym, że z czasem konieczne będzie wykonanie jego naprawy (każdy samochód prędzej czy później ulegnie awarii). Naprawiając go, powinno się pamiętać o tym, aby korzystać wyłącznie z części dobrych jakości. Gdzie można dokonać ich zakupu? Chociażby na https://allegro.pl/kategoria/silniki-i- ... arki-50857
mayczak

Powrót do Hyde Park