Zdrowie na co dzień

Utrwalanie zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków w życiu codziennym.

Re: Zdrowie na co dzień

Postprzez belatris92 » 14 maja 2019, o 18:04

Przede wszystkim, ograniczcie cukier. A Jeżeli dodatkowo liczycie kalorie i chcecie, żeby było ich jak najmniej - to polecam ketchup o obniżonej zawartości cukru firmy Kotlin. Ja się z nim polubiłam, nie czuć większej różnicy w smaku - a zmniejszona zawartość cukru zawsze na plus.
belatris92

Postprzez belatris92 » 15 maja 2019, o 09:03

Myślę, że warto zastanowić się, czy samo powietrze, którym oddychamy jest "zdrowe" :) Bo z tego co mówią wszyscy wokół, to wszędzie tylko smog i smog. I jak tu spędzać czas wolny na świeżym powietrzu? Jestem dość aktywną osobą i nie wyobrażam sobie nagle zacząć siedzieć w domu, bo powietrze, którym oddycham jest zanieczyszczone - absurd. Mój mąż widząc moje zmartwienie, zaczął szukać w sieci masek antysmogowych i tak trafiliśmy na stronę: https://dragonmask.pl/maski-antysmogowe-sport Zainteresowały mnie szczególnie maski z serii sportowej, ponieważ jak wiemy, podczas wysiłku płuca filtrują znacznie więcej powietrza. Co za tym idzie, więcej zanieczyszczeń dostaje się do płuc i krwiobiegu.
belatris92

Postprzez belatris92 » 15 maja 2019, o 16:58

Myślę, że warto zastanowić się, czy samo powietrze, którym oddychamy jest "zdrowe" :) Bo z tego co mówią wszyscy wokół, to wszędzie tylko smog i smog. I jak tu spędzać czas wolny na świeżym powietrzu? Jestem dość aktywną osobą i nie wyobrażam sobie nagle zacząć siedzieć w domu, bo powietrze, którym oddycham jest zanieczyszczone - absurd. Mój mąż widząc moje zmartwienie, zaczął szukać w sieci masek antysmogowych i tak trafiliśmy na stronę: https://dragonmask.pl/maski-antysmogowe-sport Zainteresowały mnie szczególnie maski z serii sportowej, ponieważ jak wiemy, podczas wysiłku płuca filtrują znacznie więcej powietrza. Co za tym idzie, więcej zanieczyszczeń dostaje się do płuc i krwiobiegu.
belatris92

Postprzez Amiska12 » 17 maja 2019, o 13:04

Bardzo ważne jest dbanie o swoje zdrowie, profilaktyka. Ja chodze do lekarza w Szpitalu Św. Elżbiety i raz do roku robię ogólne badania z krwi .Lekarz nawet sam mnie kieruje jak jest potrzeba na usg. Mam tam wielu dostępnych lekarzy w razie gdybym miałam jakiś problembardziej specjalistyczy. Profilaktyka to podstawa a tam mam dobrych specjalistów.
Amiska12

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie na co dzień