Bolące kolana

Utrwalanie zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków w życiu codziennym.

Re: Bolące kolana

Postprzez martak » 5 gru 2018, o 13:44

Bolące kolana to niedobry objaw. Może to wskazywać na zniszczenie chrząstki stawowej, za małą ilość mazi stawowej i ścieranie się powierzchni stawowych. Warto wspomóc budulec i pobierać suplementy na stawy. Na doz.pl w DOZ PRODUCT https://www.doz.pl/apteka/k2567-DOZ_PRODUCT znajdziesz takie wyroby, które z czasem na pewno pomogą.
martak

Postprzez beja01 » 8 gru 2018, o 05:57

i ja wreszcie idę do lekarza. czasami już tak mnie boli prawe, że chodzic nie mogę. Ciekaw co mi powie
beja01

Postprzez Mirazz » 8 gru 2018, o 14:03

beja01 napisał(a):i ja wreszcie idę do lekarza. czasami już tak mnie boli prawe, że chodzic nie mogę. Ciekaw co mi powie

no faktycznie ciekawe od czego to. Mam nadzieje, że ten ból kolana poznań nie zwiastuje u Ciebie nic powaznego. Spytaj lekarza czy możesz chodzić na terapię manualną. To taka forma rehabilitacji, która łagodzi dolegliwości bólowe.
Mirazz

Postprzez lukrecja » 19 gru 2018, o 20:51

Wydaje mi się, że warto zrobić rezonans żeby sprawdzić co tam się dzieje. W Pabianicach możesz zrobić w Wizji V, tam bardzo dobrze opisują ortopedię.
lukrecja

Postprzez NawrockaAsia » 19 gru 2018, o 21:23

Wizyta u ortopedy na pewno wskazany, on dalej zdecyduje co i jak, bez diagnostyki odpowiedniej jednak na pewno się nie obejdzie. Jakby ktoś z Was był ze stolicy jak ja to polecam Wam doktora Janowicza, przyjmuje w Rex Medica Sport.
NawrockaAsia

Postprzez toti4 » 31 gru 2018, o 09:48

ja bym polecała zgłosić się do dr Pisarskiego z Poradni Stopy na ul. Migdałowej, bo z kolanami to nie ma żartów. moja mama miała u niego artroskopie po tym jak uderzyła kolanami w deskę rozdzielczą podczas wypadku... niby nic wielkiego, tylko ból, a ostatecznie okazało się że łąkotka uszkodzona. lekarz jej ją naprawił i po krótkiej rehabilitacji wróciła do pełni zdrowia
toti4

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie na co dzień