Ładne zęby.

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Re: Ładne zęby.

Postprzez fasola » 12 mar 2019, o 17:48

Podstawa to dobry stomatolog, oni umieją ze zniszczonych zębów zrobić piękny biały uśmiech którym można się cieszyć na długo. Na Śląsku w Gliwicach mogę polecić wspaniałych stomatologów z gabinetów VITA-DENT. Doktor Halina Nowakowska, Krzysztof Lipiec i Agnieszka Sitek to zespół z doświadczeniem i ogromną wiedzą. Wprowadzają miłą i przyjazną atmosferę, tak by po leczeniu każdy pacjent miał tylko miłe wspomnienia. Mają w ofercie znieczulenie komputerowe, diagnozują próchnicę laserowo. Stosują również nowoczesną metodę leczenia abrazję powietrzną - leczenie bez użycia wiertła. Szczególnie polecana w przypadku dzieci, seniorów czy osób bardzo wrażliwych na ból. Ceny mają naprawdę bardzo przystępne, znam osoby które dojeżdżają do nich kilkadziesiąt kilometrów. Ale też mnie to nie dziwi, naprawdę jakość usług jest tego warta.
fasola

Postprzez Opuncja » 15 mar 2019, o 16:27

Taaa, dobry stomatolog to przynajmniej 80% sukcesu, a te pozostałe 20% robi sprzęt. W ostatnich czasach stomatologia zrobiła krok milowy do przodu. Warto więc korzystać z gabinetów dobrze wyposażonych. W Bydgoszczy mogę Wam taki polecić - E.B. Cenker https://cenker.pl/oferta/endodoncja/ . Nawet leczenie kanałowe wykonuje się pod mikroskopem, dzięki temu nie boli i leczenie jest mega dokładne.
Opuncja

Postprzez kolorka » 19 mar 2019, o 19:54

a wiecie co, miałam problem z kamieniem nazębnym i przebarwieniami, maz kupil mi w prezencie polerke z iWhite, z taka specjalna pasta,i powiem wam, ze efekty są super, po przebarwieniach nie ma sladu, a i kamien nazebny tez fajnie usuwa
kolorka

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park