Ładne zęby.

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Ładne zęby.

Postprzez emn » 20 lis 2017, o 15:58

Ile razy w roku w gabinecie stomatologicznym macie usuwanie kamienia z zębów ? U mnie dotąd takie zabiegi były raz w roku a mam wrażenie że powinnam chyba iść znowu, pewnie to wina kawy, herbaty, niestety pasty do zębów nie wystarczą żeby się pozbyć osadu.
emn

Re: Ładne zęby.

Postprzez antek4443 » 14 gru 2017, o 10:53

Ja usuwałem kamień gdzieś może w lutym tego roku w gabinecie https://www.borczyk.pl i nie odczuwam jak na razie, aby musiał iść coś powtórzyć. To pewnie też zależy od kwestii osobistych. U niektórych osób pewnie kamień będzie robił się szybciej. Ja ogólnie w swoim życiu kamień miałem usuwany tylko 3 razy.
antek4443

Postprzez kariska77 » 27 gru 2017, o 11:32

Żeby mieć ładne zęby to trzeba przede wszystkim o nie dbać. Z tego co wiem to o wiele lepsze do mycia zębów są Szczoteczki elektryczne i takie polecam wam stosować. Ja odczuwam, że od kiedy taką szczoteczkę stosuję moje zęby są o wiele lepiej domyte :)
kariska77

Postprzez fasola » 7 sty 2018, o 16:00

Ja usuwałam rok temu i nadal nie mam kamienia, kwestia odpowiedniej higieny przecież. Dokładnym myciem można usunąć większość płytki nazębnej a bez niej kamień się nie pojawi. Moja dentystka dokładnie mi pokazała jak szczotkować zęby, chodzę regularnie na kontrole to wiem, że wszystko jest ok. Polecam przy okazji moją panią dr w Warszawie - Elżbieta Suchora - Jasińska z Ober Clinic. Każdemu życzę aby trafił do takiej stomatolog, dzięki niej na maxa się wkręciłam w dbanie o zdrowy i piękny uśmiech. Tyle młodych ludzi ma teraz zaniedbane zęby, a nawet takie mocno zniszczone można uratować, tylko trzeba trafić na dobrego lekarza.
fasola

Postprzez micha » 23 lut 2018, o 08:23

Żeby mieć ładne zęby, trzeba regularnie chodzić do dentysty :) Jeśli więc mogę Wam kogoś polecić to zapraszam do zapoznania się z ofertą kliniki dentystycznej z Łodzi: http://www.neodentica.pl/. Wiem, że dysponują najnowocześniejszym sprzętem - w ofercie mają też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Polecam rzucić okiem.
micha

Postprzez Wuzygewa » 9 mar 2018, o 12:57

Leczenie kanałowe jest dosyć kosztowne, no ale czasem trzeba :) nie mając zdrowych zębów chyba nie można ich wybielać
Wuzygewa

Postprzez Martica » 15 kwi 2018, o 07:38

Dbanie o zeby to podstawa. Ja niestety zeby mam słabe, od dzieciństwa wizyty u dentysty były na porządku dziennym. W ostatnią czasie "straciłam" dwa zęby, bo były już tak zepsute, że nie opłacało się ich leczyć. Aby nie mieć ubytków zdecydowałam się na implanty kraków . Zależało mi na czasie więc poszukałam gabinetu, w którym można wprawic zęby jak najszybciej. Usługi implantacji jednofazowej świadczy pani doktor Świątkowska. Podczas jednej wizyty odzyskałam brakujące zęby. Zabieg był szybki i całkowicie bezbolesny.
Martica

Postprzez parkur8 » 26 kwi 2018, o 14:55

W stomatologii estetycznej specjalizuje sie http://wesolystomatologia.pl/ - sam wstawialem tam implanty i przyznaje, ze lepiej wygladac to nie moglo. Dodatkowo zabiegi odbywaja sie bezbolesnie, dzieki doswiadczeniu i profesjonalizmowi lekarzy, a dodatkowa obecnosc mikroskopu daje wieksze poczucie bezpieczenstwa :)
parkur8

Postprzez majczuk » 12 cze 2018, o 19:36

Myślę, że każdy marzy o tym, aby mieć ładne, proste zęby. Na szczęście wbrew pozorom nie jest takie trudne do osiągnięcia - wystarczy systematycznie korzystać z usług dobrych dentystów, aby zachować je w dobrej kondycji. Czasami, konieczne może okazać się odwiedzenie periodontologa specjalizującego się w leczeniu paradontozy. W Warszawie jednego z nich można znaleźć w http://odent.pl/oferta/leczenie_paradontozy_o8/
majczuk

Powrót do Hyde Park