sucha skóra rąk

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

sucha skóra rąk

Postprzez szaroletka » 18 mar 2020, o 16:08

Cześć, podajcie proszę jakiś dobry sposób na nawilżenie bardzo suchych rąk? Większość kremów natłuszcza, ale nie poprawia ich kondycji. Kiedyś stosowałam krem z dużą ilością mocznika i całkiem dobrze sobie radził, ale wycofali go ze sprzedaży. Może coś naturalnego znacie?
szaroletka

Re: sucha skóra rąk

Postprzez zenek23232 » 23 mar 2020, o 08:59

Kremy pomagają ale na chwile, na pewno nie sprawią, ze skóra stanie się gładka i nawilżona na zawsze... ja poradzić mogę kapsułki Neoglandyna które składają się z olejów bogatych w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe sprawią, że skóra na całym ciele zacznie być nawilżona, nie będzie się wysuszała jak wcześniej i będzie zdrowo wyglądać
zenek23232

Re: sucha skóra rąk

Postprzez watch » 2 kwi 2020, o 08:22

Sama zmagam się z suchością skóry i to nie tylko na rękach. Dlatego też szukam jakiegoś dobrego krem na suchą skórę który będzie bardzo dobrze i konkretnie nawilżał już i tak suchą skórę ale także będzie ją chronił przed wysuszaniem. Macie jakiś swój taki sprawdzony krem, który możecie polecić? oczywiście w miarę za rozsądną cenę :)
watch

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda