Ogród

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Ogród

Postprzez Alicja88 » 28 lis 2019, o 23:57

Czesc,

znacie jakas firme z Wroclawia, ktora zajmuje sie projektowaniem ogrodow? Mozecie kogos polecic?
Alicja88

Re: Ogród

Postprzez Marysia_89 » 29 lis 2019, o 21:22

Hej,

Ja ostatnio znalazłam fajną firmę tutaj. Polecam sprawdzic polskiogrod.pl :) Moja kolezanka korzystalala z ich uslug jakis czas temu i bardzo sobie ich chwalila :)
Marysia_89

Postprzez majczuk » 5 gru 2019, o 15:09

Ja długo szukałam odpowiednich mebli do mojego ogrodu, postanowiłam go sama urządzić więc dodatki i całą resztę musiałam sama wybrać. Ostatecznie tutaj https://gardenspace.pl/ zamówiłam meble i dodatki bo mieli tanio no i czytałam dobre opinie o nich. I faktycznie meble są stylowe, solidne, cieszę się z zakupu i wam też polecam. To profesjonalny producent.
majczuk

Postprzez Izabel » 17 cze 2020, o 23:45

My już mamy meble wybrane, ale niestety ogrodu brak! Nawet dzieciaki wybrały plac zabaw i trampolinę. Jednak do tego jeszcze długa droga. Sami niestety nie damy rady założyć ogrodu, więc zatrudniliśmy firmę Kępka Ogrody http://kepkaogrody.pl/projektowanie-i-urzadzanie-ogrodow-warszawa. Przejrzałam sobie kilka ich realizacji i widać, że mają zmysł do zagospodarowania przestrzeni. Ważne, że nie tylko projektują, ale również założą nam cały ogród. Już nie mogę się doczekać rodzinnych spotkań :)
Izabel

Postprzez magma » 19 cze 2020, o 14:23

A czy możecie mi polecić jakiś dobry sklep ogrodniczy online? Powoli przygotowuje się do pracy na moim nowym ogrodzie i potrzebuje różnorodne artykuł do niego. Na pewno chce kupić agrowłókninę, narzędzia, czy też nasiona. Może mi polecicie coś sprawdzonego? Gdzie przykładowo wy kupujecie?
magma

Powrót do Hyde Park