Ogród

Styl życia, hobby, nasze pasje i zainteresowania - motoryzacja, moda, technologia, podróże oraz wszystko to, co nas kręci!

Ogród

Postprzez RozaliaNok » 10 lis 2019, o 14:25

Czesc,

znacie jakies fajne firmy z Wroclawia, ktore zajmuja sie projektowaniem ogrodow?
RozaliaNok

Re: Ogród

Postprzez JakubNowakowski » 10 lis 2019, o 14:26

Hejka,

Ja moge Ci polecic firme Polski Ogród. Korzystalam z ich uslug rok temu i efekt byl swietny. Dawno nie mielismy takiego pieknego ogrodu, w zasadzie to chyba nigdy takiego nie mielisy :D
JakubNowakowski

Postprzez samek » wczoraj, o 16:42

My sami chcemy zaprojektować ogród na wiosnę. Zastanawiamy się jakie rośliny sprawdzą się w naszym ogrodzie. Wiecie może jaka gleba jest najlepsza po te róże- https://www.rozeogrodowe.pl ?
samek

Postprzez InnaJa » dzisiaj, o 11:34

Wiesz co moim zdaniem jak pogrzebiesz w necie to znajdziesz tyle pomysłów na ogród, że nie będzie Ci potrzebna firma ogrodnicza. Ja sama planowałam ogród i wyszło naprawdę niezłe. Wiadomo, że trzeba na to poświęcić czas ale serio to się opłaca. Urządzając ogród warto zakupić pawilon ogrodowy bo w nim można zrobić wygodne miejsce do odpoczynku. Solidne i estetyczne pawilony oferuje firma Halplan. Ja w przyszłym roku planuje nabyć taki namiot ogrodowy.
InnaJa

Powrót do Nasze pasje