Choinka

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Choinka

Postprzez Alicja88 » 10 lis 2019, o 11:36

Czesc,

WIecie moze gdzie kupie juz teraz choinke? :)
Alicja88

Re: Choinka

Postprzez Monika76 » 10 lis 2019, o 11:37

Hej,

Sprawdz sobie tutaj - https://yourhomestory.com.pl/dodatki/boze-narodzenie/sztuczne-choinki/jodla. Widzialam, ze bylo ich calkiem sporo takze mysle, ze warto :D Ja sama juz sie nie moge doczekac swiat i pomalutku kompletuje rozne rzeczy juz na swieta
Monika76

Postprzez Kalina » 22 lis 2019, o 17:10

Poczekaj jeszcze parę dni i zobaczysz, że będzie wiele takich stoisk z choinkami. Ja też będę kupować prawdziwą. A poza tym szykuję rodzince niebywałą niespodziankę na Gwiazdkę. To będzie prawdziwy strzał w dziesiątkę. Specjalny film, z którego Mikołaj będzie przemawiał do każdego po imieniu. Na tej stronie listymikolaja.pl można taki zamówić. Ja już nie mogę się doczekać reakcji moich bliskich :)
Kalina

Postprzez Gosia11 » 4 gru 2019, o 19:58

W tym roku decydujemy sie na choinkę żywą - uwielbiam taki zapach lasu w domu :) a odnośnie 6 grudnia to zauwazyłam takie ciekawe stroje na mikołaja - dzieci uwielbiaja sie przebierac, dlatego takie stroje np aniolkow beda strzalem w dziesiatke. Akurat wypozyczalnia Morfeusz z Warszawy ma bardzo ladne przebrania
Gosia11

Powrót do Kobiece sprawy