Libido

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Libido

Postprzez Patryk28 » 25 lip 2019, o 10:27

Sex z partnerką powinien być urozmaicany i tak też robię mimo tego, że ma 35 lat. Korzystaliśmy także z https://sextelefony.kociaczek.pl/ ale szału nie było. Pożądanie musi być w nas! Jeśli jest jakiś problem trzeba udać się do fachowca, a by był sex należy dopieszczać się o każdej porze, wówczas seks będzie bardzo udany :)
Patryk28

Postprzez rukola » 19 sie 2019, o 10:30

Cieszy mnie, że coraz bardziej otwarcie dyskutuje się o takich kwestiach jak libido, erekcja czy impotencja. To bardzo ważne elementy naszego życia intymnego, a to jest niezaprzeczalnie niezwykle ważne. Dla mnie nic co ludzkie obce nie jest, zatem jak najbardziej popieram otwartą dyskusję na takie tematy, by rozwiewać tę atmosferę tabu, wstydu i zażenowania, która je z reguły otacza. Zwłaszcza, że powoduje ona, że osoby, które ulegają jakimś przypadłościom na tym tle są często narażone na obniżenie samooceny i problemy psychiczne – tak być zdecydowanie nie powinno. Jeżeli ktoś ma zaburzenia erekcji, to warto stosować odpowiednie preparaty, ale także zgłębiać, dlaczego ten problem może występować. Ostatnio trafiłam na ciekawą rzecz, mianowicie test na zaburzenia erekcji, który jest dostępny za darmo tutaj: https://www.maxigrago.pl/test-na-zaburzenie-erekcji . Myślę, że warto na niego rzucić oko, szczególnie w przypadku facetów, którzy z takimi problemami muszą się zmagać – na pewno będzie on im bardzo pomocny :).
rukola

Postprzez maksymilian2001 » 10 wrz 2019, o 18:22

Jeśli ktoś ma problemy z libido powinien zwrócić uwagę na opowiadania erotyczne https://xstory.pl na tej stronie można znaleźć sporo opowiadań. Różne i zróżnicowane scenariusze sprawią że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Może być to ciekawy i dobry impuls dla ożywienia życia erotycznego w sypialni i nie tylko.
maksymilian2001

Postprzez belatris92 » 15 wrz 2019, o 16:42

Wydaje mi się, że problemy z libido należy niezwłocznie zgłosić do jakiegokolwiek lekarza, który pokieruje nas dalej. Jeżeli kogoś z was interesuje tematyka zdrowotna, to zachęcam was do sprawdzenia stronki od ktomalek.pl URL, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji o lekach i zdrowiu.
belatris92

Postprzez andromeda » 17 wrz 2019, o 09:28

Naprawdę te suplementy działają? a co w przypadku kiedy partner ma ciągle ochotę na sex np 3x dziennie ?
andromeda

Postprzez Zafira » 20 paź 2019, o 15:40

Sex to im zdaniem powinien w ogóle być i to nie raz na jakiś czas, ale częściej. Niestety wielu panów zmaga się z problemem braku erekcji. Wśród nich jest także mój mąż. Stosował już wiele różnych środków, ale bezskutecznie. Jeszcze chyba poproszę go, aby zastosował się do rad zawartych na tym blogu https://ingrandire-il-pene.com/i-miglio ... piu-forte/ . Może, gdy to zrobi, to polepszy się jego kondycja i nasze relacje.
Zafira

Postprzez Alfred3232 » 23 lis 2019, o 21:39

HermionaG napisał(a):Ja moje libido mam na odpowiednim poziomie, bardziej męczy mnie tarczyca, nie umiem spać i cały czas się stresuje, jednak ochota na igraszki była jest i będzie. Mam jednak na oku lekarza jakim jest endokrynolog w Krakowie jest wielu specjalistów jednak ja wybrałam najlepszego który pomoze mi w leczeniu mojej tarczycy.

Dobrzy endokrynolodzy pracują tutaj www.medica2000.com.pl Polecam tą przychodnię, w razie potrzeby zawsze korzystam z ich usług, bo mają szybkie terminy, bardzo dobry sprzęt, najnowszej generacji oraz konkurencyjne ceny za wizyty i badania.
Alfred3232

Postprzez prawka » 25 lis 2019, o 12:31

Problemem może być także mały penis. Myśleliście o tym, aby go powiększyć? Na rynku jest mnóstwo suplementów i preparatów, zobaczcie sami https://ingrandire-il-pene.com/classifi ... e-il-pene/ Według mnie, jak najbardziej warto rozważyć taką opcję. Myślę, że to się u was sprawdzi.
prawka

Postprzez bonsly » 28 lis 2019, o 17:59

Mi libido spadało, kiedy odczuwałam ból i pieczenie po stosunku . Okazało się, że mój partner ma podobny problem i niestety, musieliśmy iść do lekarza. Faktem jest, że po prostu zbyt mała higiena robiła swoje.
bonsly

Postprzez mather » 10 gru 2019, o 11:20

Libido to problem częsty, szczególnie, jeśli mamy dodatkowe stresy, czy inne obowiązki. Ale faktem jest, że jednak to mężczyźni częściej cierpią z tego powodu. Kiedyś jednak nie było takich środków jak tabletki na potencję bez recepty , które pozwoliłyby na zatrzymanie tego procesu. Możemy im je podawać i cieszyć się udanym zbliżeniem.
mather

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy