Co na prezent dla taty?

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Co na prezent dla taty?

Postprzez kariska77 » 26 wrz 2017, o 14:10

Mój tata ma niedługo urodziny i zastanawiam się co mu kupić z tej okazji. Czy według was na przykład Fly High Man woda toaletowa spray będzie dobrym rozwiązaniem? Tata zawsze lubić dobre perfumy, więc może mu się takie spodobają?
kariska77

Re: Co na prezent dla taty?

Postprzez Zdrowy » 11 lut 2018, o 18:35

Z kosmetykami jest taki problem, że nigdy nie wiadomo czy trafi się w gust obdarowywanego. Ja starszemu kupiłem coś o czym wiecznie zapomina, mimo, że jest kierowcą - opony do jego samochodu. Miał już tak złachane, że bałem się z nim wsiadać, serio. Tatuś zawsze marudzi jak musi co sezon zmieniać z zimowych na letnie i na odwrót, więc postawiłem na opony całoroczne. Kupowałem tutaj: https://oponafelga.pl/szukaj/?marka=&rozmiar=205%2F55R16&sezon=caloroczne&pojazd=osobowy, jestem zadowolony z obsługi i samych opon.
Zdrowy

Postprzez Luna Lovegood » 13 lut 2018, o 09:32

Jeśli chodzi o perfumy, to rzeczywiście trudno jest trafić w czyjś gust. Chcąc komuś taki prezent, wypadałoby zabrać taką osobę do sklepu razem ze sobą, z tym że w tedy nie ma już śladu po jakiejkolwiek niespodziance ;). Według mnie dużo trafniejszym prezentem może być skórzany portfel. Portfele męskie wykonane są całkiem solidnie i są jak najbardziej praktycznym przedmiotem. Wykonywane są w przeróżnych wzorach, więc dla każdego się coś znajdzie. ;)
Luna Lovegood

Postprzez triniti » 1 mar 2018, o 19:18

Hmm mój ostatnio sam sobie wybrał. Zapytałam czy nie ma czegoś co by chciał albo potrzebował. I mi powiedział że taka kamerka do auta mi się podoba - http://xblitz.pl/produkt/kamera-samocho ... -x5-wi-fi/ to mu z siostrą razem kupiłam :) a niech ma jeden porzadny prezent a nie jakieś pierdołki
triniti

Postprzez fasola » 19 mar 2018, o 12:11

A tata domator czy lubi wychodzić? bo mojemu na prezent to zawsze kupuję jakieś bilety na kabaret itp. Zawsze szukam na https://www.ticketmaster.pl/ czegoś ciekawego i jeszcze mnie ta stronka nie zawiodła, ostatnio poszliśmy na koncert jego ulubionego zespołu, myślałam że mamę uda się namówić jeszcze ale to jednak nie jej klimaty. Ale tata był zachwycony, nawet powiedział, że zawsze chce takie prezenty a nie zbędne gadżety czy kolejne perfumy.
fasola

Postprzez Wukigua » 21 mar 2018, o 11:25

a może kosz ze słodyczami? ja zawsze cieszę się ze słodyczy :) są też jakieś zestawy z alkoholem ;)
Wukigua

Postprzez Mishka » 25 lip 2018, o 22:03

A moze zegarek ? Ja swojemu ostatnio kupiłam zegarek sportowy casio jest to lekki zegarek o sportowym charakterze i w przystępnej cenie :) Mój tato był bardzo zadowolony :)
Mishka

Postprzez micha » 7 sie 2018, o 09:29

Mój tata na pewno ucieszyłby się z takiego prezentu jak etui na iphone 6. Możesz więc o czymś takim pomyśleć jeśli znasz model smartfona swojego taty. Do wyboru masz wiele wzorów takich etui więc na pewno coś ciekawego uda Ci się znaleźć w internecie.
micha

Powrót do Hyde Park