Pomoc psychologa

Jak radzić sobie z problemami natury psychicznej?

Re: Pomoc psychologa

Postprzez kaszabarabasza » 27 cze 2019, o 19:04

Jeżeli uważacie, że jest wam potrzebna wizyta u psychologa to nie ma się czego wstydzić i najlepiej od razu szukać takiej pomocy. Ciężko jest pytać kogoś wśród naszego grona znajomych czy maja jakiegoś psychologa do polecenia. Ja mogę doradzić psychoterapeutę Dariusza Rudasia z Krakowa. No i chciałabym zwrócić uwagę na to, że psychoterapeuta może byc lepszym wyjściem niż psycholog, bo to dwie różne osoby.
kaszabarabasza

Postprzez majczuk » 30 cze 2019, o 08:44

Także przez te upały odczuwam ogromne zmęczenie, datego postanowiłem się wspomóc. Zacząłem stosować http://amara.pl/produkt/laktomag-b6/ Ma przepyszny bananowy smak i jest bardzo łatwy do połknięcia. Dodatkowo zauważyłem, że jestem bardziej aktywny w życiu :)
majczuk

Postprzez Grzesiek3 » 2 lip 2019, o 09:46

Też wydaje mi się, że w takich przypadkach lepiej szybciej działać. Na stronie http://www.psychoterapia-wro.pl/ widziałem ciekawą ofertę psychoterapeuty, który zajmuje się różnymi sytuacjami. Jeżeli czujecie, że to wszystko Was przerasta to naprawdę lepiej długo nie czekać.
Grzesiek3

Postprzez fitgirl » 22 lip 2019, o 19:33

Nie można bagatelizować nawet najmniejszych objawów depresji albo jeszcze innych schorzeń. Samemu na pewno nie uda się sobie pomóc. Psychologa można znaleźć w PsychoMedic w Łodzi. Na wizytę można się umówić pod numerem telefonu 42 644 44 44.
fitgirl

Postprzez xenia » 23 lip 2019, o 10:26

Niestety nie w każdym przypadku pomoc psychologa przyniesie jakieś efekty. Jeśli chodzi o osoby starsze, z zaburzeniami to już niestety zostaje leczenie farmakologiczne. Moja babcia musiała dostać leki, które ją trochę wyciszą. Lekarz przepisał jej rispolept . Mam nadzieję, że taka terapia coś pomoże, bo nie wyobrażam sobie oddać babci do jakiegoś zakładu czy domu opieki.
xenia

Postprzez Amiska12 » 30 lip 2019, o 19:54

Pomoc psychologa jest niejednokrotnie nieoceniona. Znam bardzo dobry ośrodek leczenia depresji i uzależnień Medox https://medox.org.pl/ Tam maja bardzo doświadczonych klinicznie psychoterapeutów. Naprawdę jak ktoś w potrzebie to warto tam zadzwonic i zapytac.
Amiska12

Postprzez kaszabarabasza » 4 sie 2019, o 10:21

W Warszawie jest fajna klinika PsychoCare, w której nawet nie ma stacjonarnej recepcji, tylko wszystko odbywa się telefonicznie albo przez internet. Dla nas, osób poszukujących pomocy psychologa jest to jak najbardziej świetne rozwiązanie, bo czasami pójście do rejestracji albo zadzwonienie jest już bardzo ciężkim krokiem. Naprawdę świetne rozwiązanie.
kaszabarabasza

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie psychiczne