szkolenia

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

szkolenia

Postprzez HermionaG » 25 kwi 2019, o 19:27

Jakie ostatnio odbyliscie albo na jakie chcecie się wybrać? Macie coś godnego uwagi?
HermionaG

Re: szkolenia

Postprzez Mirindaa » 26 kwi 2019, o 09:21

Jeśli chodzi o szkolenia to najlepiej skupić się na tych najbardziej istotnych. Na przykład szkolenie specjalne strefy ekonomiczne jest idealne dla księgowych i przedsiębiorców którzy chcą optymalizować koszty. Mając wiedzę z tego zakresu na pewno zwiększycie przychody firmy lub zdecydujecie się otworzyć w takiej strefie swoją działalność.
Mirindaa

Postprzez pilos12 » 26 kwi 2019, o 12:04

Macie jakieś do zaproponowania o marketingu?
pilos12

Postprzez Opuncja » 29 kwi 2019, o 17:11

HermionaG napisał(a):Jakie ostatnio odbyliscie albo na jakie chcecie się wybrać? Macie coś godnego uwagi?

Bardzo dobre szkolenie kadry kierowniczej 3 dni organizowane przez TG training. Godne polecenia, efektywne i konstruktywne. Bardzo pomocne w pracy. Warto porozmawiać z pracodawcą, może zaprosi do siebie firmę TG training. O ile wiem działają na terenie całej Polski.
Opuncja

Postprzez maksymilian2001 » 5 maja 2019, o 10:54

Szkolenia ważne w biznesie to również szkolenia SEP, są one bardzo ważne dla elektryków i firm w branży elektrycznej. Raz zdobyte uprawnienia nie wystarczą, wszystko się zmienia również branża dlatego konieczność odnowienia raz na 5 lat generuje dodatkowe szkolenia oraz absorbuje czas pracowników. https://uprawnieniaelektryka.pl/ ważne aby szkolenia były maksymalnie dopasowane do czasu jaki dysponują pracownicy, istnieje również możliwość przeprowadzanie szkoleń w siedzibie firmy.
maksymilian2001

Postprzez fitgirl » 6 cze 2019, o 10:38

Każdy zawód można uzupełniać właśnie o dodatkowe szkolenia. Dla kobiet jest bardzo dużo kursów jeśli chodzi o kosmetykę. Tu w Beauty Lux w Warszawie jest np. kurs stylizacji paznokci. To dobra szkoła, więc można w ciągu 160h nauczyć się ozdabiać paznokcie różnymi metodami.
fitgirl

Postprzez annie » 8 cze 2019, o 18:09

Polecam kurs w Anti-Age Academy, bardzo dobra oferta szkoleniowa. Przeszłam szkolenie z kwasu hialuronowego, bardzo wysoki poziom, od razu po zaczęłam stosować kwas w moim salonie.
annie

Postprzez tabela » 12 cze 2019, o 10:44

Szkolenia pracowników są często opłacalne, gdyż dzięki nim mogą oni pozyskać wiedzę, którą później wykorzystają w pracy z klientami. Dodatkowo jeśli będą wysyłani na szkolenia będą wiedzieć, że w ich inwestujemy co z pewnością wpłynie pozytywnie na ich zdanie na temat firmy. Motywacja jest szczególnie ważna u pracowników dlatego takie wysyłanie na szkolenia branżowe bardzo dobrze wpływa. Oczywiście wiele z Was pewnie pomyśli skąd brać środki na szkolenia, jednakże z tego co czytałem na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... ow,91.html skorzystać można ze specjalnych programów oferowanych np. przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Myślę, że jest to świetne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku tych firm, które nie mają zbytnio środków na doszkalanie, a tutaj można je w miarę łatwo otrzymać ;) Są również inne formy pomocy, ale to trzeba się bardziej zapoznać z tematem ;)
tabela

Postprzez kaszabarabasza » 7 lip 2019, o 09:21

Mnie akurat bardziej ciekawią sportowe zawody. Teraz nie musisz być świetnym zawodnikiem drużyny żeby zrobić karierę. Są na przykład ogólnie dostępne kursy instruktora tenisa i wystarczy się później dobrze rozreklamować i też kokosy można zarobić. :p
kaszabarabasza

Postprzez domi.nika » 8 lip 2019, o 12:08

Polecam szkolenia i kursy z zakresu fizjoterapii i osteopatii na stronie www.fizjosystem-szkolenia.pl. Firma oferuję rzetelne szkolenia trwające kilka dni na których z pewnością poszerzycie swoją wiedzę i podniesiecie swoje kwalifikacje :)
domi.nika

Następna strona

Powrót do Hyde Park