Wyjazdy, wakacje, weekendy - gdzie?

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Re: Wyjazdy, wakacje, weekendy - gdzie?

Postprzez tabela » 26 lip 2018, o 14:00

My również planowaliśmy w tym roku wyjazd nad morze, jednakże po tej pogodzie ciężko się tam wybrać. Będzie padało i nawet na plaże się nie wyjdzie, dlatego zmieniliśmy plany i jedziemy za tydzień w Bieszczady. Na stronie http://willa-stasia.pl/ znaleźliśmy noclegi w Ustrzykach Dolnych, których standard oraz cena najbardziej przypadła nam do gustu. W górach plusem jest to, że w razie deszczu jest co robić ;) Nie to co nad morzem ;)
tabela

Postprzez onka1 » 31 lip 2018, o 14:44

Macie sprawdzone miejsca na takie wypady?
onka1

Postprzez NawrockaAsia » 6 sie 2018, o 08:25

Najlepiej gdzieś za granice, najciekawiej i najtaniej jak sie znajdzie jakas fajna oferte last minute - https://www.ewakacje.pl/oferta/malta-last-minute/ Jest tyle pieknych miejsc na swiecie ze nie ma co sie ograniczac tylko do Polski. A wyjazdy za granice wcale teraz nie sa drogie, zreszta zobaczcie sobie sami oferty chociazby pod tym linkiem.
NawrockaAsia

Postprzez Meggi » 12 sie 2018, o 16:04

Oj zaraz najlepiej jechać zagranice... A czemu tak? Czy w Polsce już nie ma żadnych ładnych miejsc? A co powiecie na stolicę? Przecież Warszawa ma swój urok? Nawet ostatnio jak tam byłam trafiłam na doskonałą restaurację, gdzie miała bogate menu nie tylko regionalnych potraw, a również zagranicznych. Fajne to było urozmaicenie, bo można było zakosztować coś całkiem innego.
Meggi

Postprzez werka23 » 15 sie 2018, o 10:46

Ja od dłuższego czasu podróżuje za granicę. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, kulturę smakować miejscowej kuchni. W tym roku objazdówka po krajach europejskich była świetną przygodą. Ale muszę wam jeszcze podpowiedzieć świetną sprawę w tym roku zdecydowaliśmy się z mężem na przetestowanie karty wielowalutowej. Mieliśmy na niej złotówki a podczas wyjazdu płaciliśmy z niej w walucie lokalnej. Nie musieliśmy wymieniać pieniędzy w kantorach. Świetna sprawa i bardziej opłacalna niż ciągłe wymiany. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.igoriacard.com/ Ja polecam takie rozwiązanie.
werka23

Postprzez Meggi » 17 sie 2018, o 12:22

Sporo jest ciekawych i atrakcyjnych hoteli. Panuje w nich znakomita atmosfera, a obsługa jest na wysokim poziomie. Oprócz tego ważne są dodatkowe funkcje, takie jak aplikacje mobilne dla hoteli Illumioapp http://ilumioapp.pl/. Dzięki aplikacji mamy dostęp do multimedialnego i cyfrowego centrum rozrywki. Z szybkością i łatwością poruszamy się w menu.
Meggi

Postprzez Karas » 4 wrz 2018, o 09:24

Jeśli o mnie chodzi to najbardziej lubię wybierać się na Hel. Jest tam co robić, a w dodatku jedzenie jest bardzo smaczne. Polecam przykładowo restaurację Checz, gdzie można liczyć na świeże i pyszne dania w dobrych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa jest miła, a sam wystrój lokalu jest bardzo klimatyczny.
Karas

Postprzez Kleopatraaa » 10 wrz 2018, o 14:31

w naszej Polsce jest wiele pieknych miejsc ;)
Kleopatraaa

Postprzez Martica » 23 wrz 2018, o 14:40

W Polsce możecie odwiedzić wiele ciekawych miejsc. Niestety mało osób wie, co może odziedzicz nawet w swojej najbliższej okolicy. Ja zawsze staram się zorganizować jakieś ciekawe rodzinne wycieczki po okolicy. Ostatnio odkryliśmy, że w niektórych obiektach można skorzystać z takich urządzeń jak audioprzewodniki dla muzeów. To świetna sprawa - audoprzewodnik prowadzi po całej ekspozycji :) To niewielkie urządzenie wygląda jak mp4 - w nim wgrane sa ścieżki dźwiękowe z informacjami o ekspozycji. Moje dzieciaki były zachwycone tym sprzetem. Szukamy teraz miejsc, w których można skorzystać z audioprzewodnika.
Martica

Postprzez mikita » 11 paź 2018, o 12:39

Jak na wakacje to gdzieś daleko do pięknego kraju. Tylko wtedy człowiek może odpocząć, podziwiając piekne zakątki. Gdzie szukać ofert ? No ja proponuję na ceneo, sama tam zawsze co roku szukam nawet teraz znalazłam fajne oferty https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... ynthos.htm . Wczasy w Grecji coś pięknego.
mikita

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park