Farby do włosów

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Farby do włosów

Postprzez Kalina » 20 mar 2020, o 13:06

Witajcie Dziewczyny! Czy często farbujecie włosy? Ja średnio co dwa miesiące, przynajmniej odrosty. Prawie za każdym razem próbuję farby innej firmy, żeby sprawdzić, która dla mnie będzie najlepsza. Jednak efekt się właściwie nie zmienia. Myślę, żeby tym razem spróbować takiej profesjonalnej z drogerii Gobli https://www.gobli.pl/goldwell-farby-c3797 . Zanim jednak ją kupię zależałoby mi na Waszych opiniach o produktach Goldwell.
Kalina

Re: Farby do włosów

Postprzez Zafira » 20 mar 2020, o 16:01

Testowałam te farby Goldwell i przyznam, że lepszych nigdy wcześniej nie miałam. Kolory są wyjątkowo naturalne i głównie to przyciągnęło moją uwagę. Z natury jestem brunetką i w zbliżonych odcieniach bardzo dobrze się czuję. Jednak zmieniam je czasem na chłodne, a innym razem na cieplejsze. Każdy prezentuje się idealnie. Włosy wyglądają, jakby w ogóle nie były farbowane.
Zafira

Postprzez Miriam » 21 mar 2020, o 09:32

Niedawno kupowałam w Gobli.pl zestaw Goldwell Topchic i jestem efektem na włosach zachwycona. Naprawdę warto je kupować. Mam trochę siwych włosów i wcześniej innymi produktami nie mogłam ich pokryć, a te farby są wyjątkowo trwałe i wspaniale się prezentują na włosach. Pokrywają kolorem równomiernie na całej długości. Jak na profesjonalne kosmetyki to wcale nie są drogie.
Miriam

Postprzez Kerix » 21 mar 2020, o 13:37

Z mojej strony mogę polecić całą serię Goldwell Colorance. To są najnowsze farby, które tymczasowo nadają kolor włosom i efektownie wyglądają. Nie mam siwych włosów, więc nie muszę używać trwałej koloryzacji. Jednak te kosmetyki do półtrwałej koloryzacji są dla mnie idealne. Bardzo delikatnie i naturalnie podkreślają naturalny odcień lub nadają piękne refleksy o innej barwie i świetnie nabłyszczają.
Kerix

Postprzez Eliza » 21 mar 2020, o 16:30

Uważam, że nie ma lepszych trwałych farb do włosów niż Topchic. Nie cierpię gdy zaczynają mi się przy głowie odrosty, ponieważ to wyglądają wyjątkowo nieestetycznie. Wówczas jak najszybciej staram się wyrównać koloryt. A te kosmetyki wyjątkowo skutecznie pokrywają je i bardzo długo się utrzymują. Właściwie do kolejnych odrostów. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Poza tym włosy są świetnie odżywione i lśniące.
Eliza

Postprzez Cesia » 22 mar 2020, o 08:59

Bardzo bogata jest paleta kolorów i dlatego między innymi to mnie zachęciło do zakupu farby Goldwell. Dla mnie jest istotne, że taka profesjonalne koloryzacja nie niszczy włosów, a wręcz je wzmacnia, sprawia, że są błyszczące i bardzo łatwo się rozczesują. Wreszcie nie muszę eksperymentować z produktami różnych drogerii tylko mam swoją ulubioną i sprawdzoną farbę do włosów.
Cesia

Postprzez Aneczka » 22 mar 2020, o 13:54

Ja czasami lubię tylko nadać włosom jakieś ładne refleksy w innym odcieniu, więc korzystam z tych farb Colorance. Jest taki zestaw półpermanentny, który kupuję od czasu do czasu. Kosmetyki są wysokiej jakości, co od razu widać na włosach. Ich kondycja jest doskonała, a kolor pełen blasku. Chyba nie będę stosować innych produktów, bo takie profesjonalne najbardziej mi odpowiadają.
Aneczka

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda