Czy dzieci mają obowiązek zajać sie chorymi rodzicami?

Jak radzić sobie z problemami natury psychicznej?

Re: Czy dzieci mają obowiązek zajać sie chorymi rodzicami?

Postprzez maxpan » 5 sie 2018, o 18:36

Zdecydowanie. Wg mnie to obowiązek moralny
maxpan

Postprzez karola67 » 12 paź 2018, o 12:50

Uważam, że tak. Należy zadbać o odpowiednie warunki rodziców na starość
karola67

Postprzez Amelka01 » 2 wrz 2019, o 19:01

Prawda jest taka ze pomimo najwiekszych checi nie da sie. Kazdy ma jakies zycie prywatne, chce zalozyc rodzinę - to nie jest taki proste w kazdym przypadku. Jednak sa takie miejsca jak dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu gdzie dba sie o seniora tak jak nalezy. Obecnie przebywa tam moja mama i widze ze stan jej zdrowia znacznie sie poprawil bo tez nabrala apetytu wiec to dobre miejsce.
Amelka01

Postprzez fitgirl » 30 wrz 2019, o 08:10

Niekiedy właśnie nie ma wyjścia i trzeba umieścić bliską osobę w takiej placówce. Trzeba wcześniej się dobrze zapoznać z opiniami, też odwiedzić takie miejsce. Wiem, że Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim zapewnia świetne warunki starszym osobom. Starsze osoby mają tutaj komfortowe warunki, ale też najlepszy personel.
fitgirl

Postprzez toti4 » 25 paź 2019, o 22:37

Czy rodzice są chorzy czy zdrowi to powinni liczyć na nasze wsparcie, zawsze. Moja mama mimo, że jest w starszym wieku to jest w miarę w dobrej formie. Jakiś czas temu kupiłam Jej dedykowany starszym osobom zegarek z gps samodzielny senior , który daje z jednej strony poczucie bezpieczeństwa a z drugiej właśnie większą samodzielność.
toti4

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie psychiczne