Dieta

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Re: Dieta

Postprzez Meggi » 18 wrz 2018, o 08:11

Ja natomiast ostatnio dowiedziałam się, że warto wprowadzić do swojej diety błonnik tutaj . Ponoć korzystnie wpływa na organizm i wspomaga odchudzanie. Dzięki niemu można przykładowo efektywnie wyeliminować w organizmie problemy z biegunką i zaparciami. Czy też obniżyć ciśnienie i regulować poziom cukru we krwi. Także uważam, że warto zakupić coś takiego.
Meggi

Postprzez miller » 19 wrz 2018, o 12:30

Bezpieczniej jest korzystać z porad dietetyka, ewentualnie zamówić catering dietetyczny. Samodzielne układanie diety, albo gorzej, wybieranie sobie jakiejś znalezionej w sieci na podstawie opinii, stwarza ryzyko dla zdrowia. Organizmowi trzeba dostarczać określoną liczbę kalorii w ciągu dnia, by realizować dzienne zapotrzebowanie na składniki. Jeśli będzie się to redukować czy modyfikować każdego dnia, pojawią się negatywne efekty uboczne, np. w postaci efektu jojo. Oczywiście, można zmodyfikować nieco swój sposób żywienia, wprowadzając np. taki błonnik do diety czy jeść więcej zielonych warzyw, ale uważam, że bezpieczniej jest zgłosić się do dietetyka, skoro tylu ich teraz działa.
miller

Postprzez Devil93 » 28 wrz 2018, o 09:34

Dieta sama w sobie jest trudna z kilku powodów. Mogłoby się wydawać, że problem z jej przestrzeganiem jest już znacznym obciążeniem i rzeczą, która demotywuje do działania i w dużej mierze się z wami zgodzę, jednak mnie osobiście wkurza i zniechęca do diety i ćwiczeń brak jej dokładnych wytycznych. Nigdy nie byłam specjalnie kreatywna, dlatego muszę mieć jasno wytyczone, co robić, a czego nie. Jak nie mam, to zaraz się rozpraszam. Zastanawiam się, jak wyglądałby pakiet dieta od https://dietaztreningiem.pl/ . ..
Devil93

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda