Dieta

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Re: Dieta

Postprzez Meggi » 18 wrz 2018, o 08:11

Ja natomiast ostatnio dowiedziałam się, że warto wprowadzić do swojej diety błonnik tutaj . Ponoć korzystnie wpływa na organizm i wspomaga odchudzanie. Dzięki niemu można przykładowo efektywnie wyeliminować w organizmie problemy z biegunką i zaparciami. Czy też obniżyć ciśnienie i regulować poziom cukru we krwi. Także uważam, że warto zakupić coś takiego.
Meggi

Postprzez miller » 19 wrz 2018, o 12:30

Bezpieczniej jest korzystać z porad dietetyka, ewentualnie zamówić catering dietetyczny. Samodzielne układanie diety, albo gorzej, wybieranie sobie jakiejś znalezionej w sieci na podstawie opinii, stwarza ryzyko dla zdrowia. Organizmowi trzeba dostarczać określoną liczbę kalorii w ciągu dnia, by realizować dzienne zapotrzebowanie na składniki. Jeśli będzie się to redukować czy modyfikować każdego dnia, pojawią się negatywne efekty uboczne, np. w postaci efektu jojo. Oczywiście, można zmodyfikować nieco swój sposób żywienia, wprowadzając np. taki błonnik do diety czy jeść więcej zielonych warzyw, ale uważam, że bezpieczniej jest zgłosić się do dietetyka, skoro tylu ich teraz działa.
miller

Postprzez Devil93 » 28 wrz 2018, o 09:34

Dieta sama w sobie jest trudna z kilku powodów. Mogłoby się wydawać, że problem z jej przestrzeganiem jest już znacznym obciążeniem i rzeczą, która demotywuje do działania i w dużej mierze się z wami zgodzę, jednak mnie osobiście wkurza i zniechęca do diety i ćwiczeń brak jej dokładnych wytycznych. Nigdy nie byłam specjalnie kreatywna, dlatego muszę mieć jasno wytyczone, co robić, a czego nie. Jak nie mam, to zaraz się rozpraszam. Zastanawiam się, jak wyglądałby pakiet dieta od https://dietaztreningiem.pl/ . ..
Devil93

Postprzez adriannawor » 20 lis 2018, o 09:23

Znacie może firmę cateringową http://www.cateringjaroslaw.pl/? Wiecie czy oni też zajmują się takim cateringiem dietetycznym czy tylko dla specjalnych imprez okolicznościowych?
adriannawor

Postprzez Martica » 6 gru 2018, o 11:05

Dieta jest bardzo ważna, szczególnie przy odchudzaniu. Ja niestety mam trochę problem ze zrzuceniem wagi dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy specjalistów. Sporo czytałam o wczasach odchudzających - takie wczasy są np nad morzem https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html . Na miejscu po konsultacji dobierana jest odpowiednia dieta, codziennie są także ćwiczenia, można też skorzystać z zabiegów SPA, które dodatkowo wyszczuplają i ujędrniają ciało. Ponadto można sporo dowiedzieć się o odchudzaniu, nabrać zdrowych nawyków żywieniowych co pomaga w utrzymaniu prawidłowej diety.
Martica

Postprzez Mirazz » 8 gru 2018, o 13:46

Dieta to klucz do odchudzania. Przede wszystkim aby skutecznie się odchudzić to dieta musi być dobrze dopasowana. Jeśli nie wiecie jak dobrać dietę to najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów. W Poradni dietetycznej Świat Dietetyki przyjmuje lekarz dietetyk wrocław, który opracowuje diety indywidualnie do każdego przypadku. Warto odchudzać sie z jego pomocą.
Mirazz

Postprzez anetka » 14 gru 2018, o 14:42

Przez tydzień byłam na diecie kapuściano - sałatowej. Chciałam się oczyścić. Co ciekawe, sałata kupiona na targu często była zmarznięta, dlatego zaczęłam kupować gotowe do spożycia sałaty w opakowaniu typu flow pack https://biss.com.pl/ . Jak się okazuje w dyskontach też można kupić świeże i zdrowe warzywa.
anetka

Postprzez werka23 » 17 gru 2018, o 20:52

Ja niestety nie umiałam sama poradzić sobie ze skomponowaniem zdrowej i zbilansowanej diety baaa mało tego mój bilans zawsze dziwnym trafem wychodził na plus...niestety plus 20 kilo :oops: Nie wiedziałam już gdzie mam szukać odpowiedniej pomocy, aż trafiłam do poradni dietetycznej Pani Ani. Dusza człowiek i do tego prawdziwy fachowiec w swej dziedzinie, dzięki niej jestem dziś duuuuużo lżejsza i zdrowsza. Dla zainteresowanych podsyłam link https://pl-pl.facebook.com/dietalodz/
werka23

Postprzez majczuk » 29 gru 2018, o 13:52

O matko, ja mam tylko 10 kilo do utraty a tez wydaję mi się, ze narazie jest to walka z wiatrakami, głównie przez świeta heh. W wolnym czasie natrafiłam na Pilule Minceur zobaczymy, może to pomoże mi w mojej walce :)
majczuk

Postprzez fiona45 » 2 sty 2019, o 20:12

Najgorzej jest zrzucić już po 40 roku życia, metabolizm wtedy już nie taki sam jak za młodych lat. Taka dieta dla kobiety po 40 musi być ułożona bardzo dobrze, aby podziałała, nie ukrywajmy, że lata lecą i każdy z nas będzie miał taki problem, a więc warto próbować walczyć z tym wcześniej niż za późno.
fiona45

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda