Strona 1 z 1

Zakłady bukmacherskie

PostNapisane: 24 lis 2018, o 10:56
przez micha
Czy inwestowaliście kiedykolwiek w zakłady bukmacherskie? Mam trochę zbędnej gotówki i chętnie bym ją pomnożyła :) Zastanawiam się więc właśnie nad zakładami bukmacherskimi. Koleżanka poleciła mi efortuna opinie. Jestem ciekawa, co Wy o tym sądzicie.

Re: Zakłady bukmacherskie

PostNapisane: 5 mar 2019, o 21:28
przez fitgirl
Zakłady bukmacherskie są popularne dzisiaj. To łatwy zarobek, bo wystarczy się trochę znać na sporcie. Można poczytać najpierw, jak wyglądają takie zakłady. Tu https://itotolotek.pl/obstawianie-fame-mma-3-online/ dowiemy się jak walki MMA możemy obstawiać.

Re: Zakłady bukmacherskie

PostNapisane: 17 mar 2019, o 13:52
przez Camilo
Macie może jakieś typy na nadchodzącą galę FAME MMA 3?

Re: Zakłady bukmacherskie

PostNapisane: 9 paź 2019, o 16:40
przez kalina0
Typowanie to nic trudnego, więc można się rozeznać w tym temacie. Tu https://najlepszybukmacher.eu widziałam sporo informacji o bieżących wydarzeniach do obstawiania. Większość z nich pozwala sobie zarobić parę groszy. Jest to coraz bardziej popularne.

Re: Zakłady bukmacherskie

PostNapisane: 15 paź 2019, o 20:44
przez look1
Typowanie zakładów bukmacherskich nie jest trudne, a jak ktoś się na tym zna, to może zgarnąć gotówkę. Tutaj https://ebukmacherzy.com.pl jest wiele artykułów na ten temat. Wiedza zawsze się przyda i znając aktualne opcje typowania można więcej zarobić.

Re: Zakłady bukmacherskie

PostNapisane: 15 paź 2019, o 20:46
przez muzyk4
Też czytałem sporo o zakładach, bo ciekawiło mnie czy ktoś w ogóle w ten sposób jeszcze sobie dorabia. To nie tylko rozrywka, ale sposób na zdobycie gotówki. Na stronie https://bambapoker.pl jest wiele ciekawostek o zakładach. Znając najnowsze informacje można dobrze typować.