Strona 1 z 1

wakacje

PostNapisane: 3 wrz 2019, o 11:02
przez kozi44
estem fanką weekendowych wyjazdów i niedawno byliśmy w Opolu gdzie Stadtfuehrung durch Oppeln zrobił nam świetną podróżn po tym miejscu. Oby więcej takich osób! Polecam wszystkim

Re: wakacje

PostNapisane: 7 wrz 2019, o 21:22
przez opska
Wybierając się na wakacje koniecznie pomyśl o odpowiednim ubezpieczeniu. Weź posprawdzaj sobie co najmniej kilka miejsc zanim zdecydujesz się na coś konkretnego. Z miejsc sprawdzonych możesz zajrzeć między innymi tutaj https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/francja . Link dotyczy konkretnego państwa, jednak na stronie znajdziesz wiele możliwości ubezpieczeń w zależności od potrzeb oraz kierunku w jaki się wybierasz. Pamiętaj, że nie warto sugerować się ceną. Czasem lepiej zapłacić więcej ale mieć pewność, że w razie jakiegoś zdarzenia losowego jest się objętym kompleksową ochroną ubezpieczeniową zarówno w kraju, jak i za granicą.

Re: wakacje

PostNapisane: 18 wrz 2019, o 14:28
przez mather
Mi to się marzy do Mediolanu jechać

Re: wakacje

PostNapisane: 19 wrz 2019, o 16:03
przez mather
Nikt, nic?

Re: wakacje

PostNapisane: 19 wrz 2019, o 16:04
przez bonsly
Hej, tak, jak myślę o ubezpieczeniu. Patrzyłam już na bilety Warszawa-Mediolan na eSky.pl https://www.esky.pl/tanie-loty/ci/waw/c ... a-mediolan i widziałam, że mają też ubezpieczenia dla podróżnych. Muszę się dowiedzieć tylko, jakie są warunki i ceny, bo to, co mi proponują banki, to masakra jakaś. Przecież nie dam 1/8 wartości wyjazdu na ubezpieczenie! Pomyślę jeszcze o tym, ale myślę, że na eSky się po prostu opłaca. Mam nadzieję, że w końcu zakosztuję prawdziwego włoskiego jedzenia i pójdę do tamtejszych pięknych teatrów.

Re: wakacje

PostNapisane: 25 wrz 2019, o 12:14
przez Bordo
Ja mogę polecić wakacje we Włoszech. Myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać, że to jedno z bardziej magicznych miejsc w Europie. Mam wrażenie, że tu jest wszystko - od piaszczystych plaż, po najważniejsze renesansowe zabytki. Jest tyle pięknych regionów, że naprawdę można zwiedzać i zwiedzać :) Mój ulubiony to Toksania :)