Oryginalne meble

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Re: Oryginalne meble

Postprzez anna_enn » 9 wrz 2019, o 09:01

Zastanawiam się nad zakupem szafy do pokoju dziecięcego z kolekcji biała księżniczka https://www.bemondi.pl/blog/meble-dla-dzieci-kolekcja-biala-ksiezniczka,8.html. Wcześniej już kupowaliśmy komodę z tej kolekcji do pokoju starszej córki i do tej pory prezentuje się ślicznie. Meble są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dlatego są trwałe. Dla mnie trwałość mebli jest kluczowym warunkiem ich zakupu , ponieważ mam trójkę małych dzieci
anna_enn

Postprzez mariee » 17 wrz 2019, o 14:20

Zawsze można tylko fronty wymienić, oszczędzić tym samym sporo pieniędzy , a odnowić całkowicie meble. My wymieniliśmy fronty w meblach kuchennych, zamawiałam lakierowane fronty w Frontline. Szybko przysłali, fronty solidne, 7 dni i już były gotowe. Warto , cenowo ok frontline.info.pl
mariee

Postprzez banan » 19 wrz 2019, o 20:42

Ja bardzo lubię, gdy meble są nie tylko ładne, ale też praktyczne. Ciekawym rozwiązaniem są na przykład fotele rozkładane. Można je rozłożyć na noc i przenocować gości. Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie głównie do małych mieszkań w bloku, ponieważ przestrzeń jest niewielka i trzeba ją dobrze rozplanować.
banan

Postprzez kaga77 » 20 wrz 2019, o 15:19

Gdybyście szukali designerskich narożników czy sof do salonu to polecam ofertę Caya Design. Fajny stosunek jakości do ceny, szybka dostawa, świetny kontakt z producentem. Bogate wzornictwo materiałów obiciowych, modułowy system, która pozwala na dowolność przy doborze funkcji itd.
kaga77

Postprzez lania » 23 wrz 2019, o 18:51

Sprawdź sobie firmę George Azzar,która ma w swojej ofercie świetne mebelki. Ja zamawiałam meble do kuchni i złego słowa nie mogę powiedzieć. Cena niewygórowana, jakość wykonania bardzo dobra i szybka realizacja zamówienia.
lania

Postprzez fiona45 » 23 wrz 2019, o 20:00

Meble zależy do czego, bo mi się zawsze coś nowego podoba, akurat na bazie mebli ogrodowych. Wiele ciekawych propozycji widziałam na https://bazkar.pl . Zawsze szukam takich okazji cenowych i różności w sklepach internetowych, bo warto kupować okazyjnie.
fiona45

Postprzez sylviaszsz » 30 wrz 2019, o 09:38

oo lania witaj w klubie też polecam tego producenta george azzar :) Ja kupowałam u nich 2 biurka do firmy i stolik kawowy do salonu. W najbliższym czasie planuje jeszcze dokupić stół do jadalni z kompletem krzeseł :)
sylviaszsz

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park