Jak wyprawić przyjęcie weselne?

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Re: Jak wyprawić przyjęcie weselne?

Postprzez paulla3 » 22 sty 2019, o 10:23

W jakim stylu szukacie sali weselnej? W góralskim, nowoczesnym, ekskluzywnym?
paulla3

Postprzez fitgirl » 22 sty 2019, o 19:03

Zalezalo nam na tym, zeby miejsce mialo swoj klimat, ale zeby tez sala byla duza i w menu polskie wesele. W okolicach Warszawy znalezlismy Dom Weselny Astoria w Kaniach. Swietne miejsce. Nie bylo problemu z duzym przystrojeniem, sala wystarczajaco duza.
fitgirl

Postprzez Adriana P » 30 sty 2019, o 13:47

My wyprawialiśmy przyjęcie w Glamour Wrocław, wszystko było idealne, świetna obsługa, dobra organizacja, smaczne jedzenie- goście zadowoleni. Sala taka akurat, bardzo ładna- był taki dzień jaki sobie wymarzyłam.
Adriana P

Postprzez jesion » 4 lut 2019, o 14:27

Jeśli się nie ma osobiście pomysłu albo czasu na wymyślenie fajnych atrakcji, to najlepszą opcją może się okazać wynajęcie kogoś.
Jakbyście potrzebowali firmy od zorganizowania wesela w Krakowie, to zajrzyjcie sobie tutaj http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przy ... selne.html
jesion

Postprzez Amiska12 » 5 lut 2019, o 20:08

Wszystko zależy od tego ilu mamy gości i jakie chcemy wesele. My mieliśmy dużo gości i chcieliśmy takie wypasione trochę. A że mamy w okolicy Bielska Kameliowy Zakątek http://www.kameliowy.pl/ To tam własnie padło na nasza imprezę. Podczas zamawiania sali dowiedzieliśmy się że możemy skorzystać z wodzireja i zespołu, którego tamtejszy lokal poleca. co bardzo nas ucieszyło b nie wiedzieliśmy jeszcze kogo chcemy. Wesele świetnie przygotowane, sala cudnie przyozdobiona a jedzenie bardzo smaczne. Mieliśmy też pokaz sztucznych ogni, naprawdę świetne miejsce na takie imprezy.
Amiska12

Postprzez myk » 6 lut 2019, o 10:48

Dokladnie, musi byc na bogatosci.
myk

Postprzez Amelka01 » 20 lut 2019, o 13:11

myslę ,że z hukiem :D w kazdym razie odpowiednia organizacja jest tu wazna , nigdy nie warto robic czegos na ostatnią chwilę. jesli jednak nie zostalo Wam wiele czasu to polecam skorzystac z uslug Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ zwlaszcza jesli chodzi o panie ktore nie zdecydowaly sie na konkretną fryzure czy umalowanie. Akurat taki makijaż ślubny z dojazdem w warszawie zaoszczedzi Wam sporo czasu i nerwow. Dobieraja kosmetyki do danego typu cery, no i mają spore doswiadczenie w tym co robią :)
Amelka01

Postprzez xenia » 4 mar 2019, o 17:12

Ja już po więc mogę się zabawić w doradce ;) Co Wam mogę doradzić to z pewnością najważniejsze dobry zespół, dobra kuchnia na sali i zadbajcie o słodkości. Sale nie zawsze oferuję dobre ciasta więc dobrze byłoby zamówić je w cukierni albo po prostu zorientować się gdzie zamówić słodki stół na wesele tanio. Ponadto przypilnujcie by sala zadbała o zimną wódkę, bo u nas to niestety zaszwankowało i dużo osób nie czuło się dobrze.
xenia

Postprzez Mirindaa » 8 mar 2019, o 19:00

Mi przygotowania sprawiają ogrom radości. Nie myślałąm że tak będzie. Raczej stawiałam na stres. A idzie gładko. Tylko jeszcze zamówię tutaj https://www.grawernia.pl/p2404,podzieko ... dr001.html podziękowanie dla rodziców. Potem kwiaty i praktycznie całość ogarnięta. Dość szybko poszło.
Mirindaa

Postprzez kolorka » 22 mar 2019, o 21:03

zeby wyprawic przyjecie weselne konieczna jest sala :) gdyby ktos szukal w okolicach Wrocławia, to polecam piekna sale weselna Sarah w Kuklicach, urocze miejsce, sala elegancka, pieknie urzadzona, niepowtarzalny klimat, organizacja profesjonalna, wszystko dograne, ze wszystkim mozna sie dogadac, obsługa tez super, no i wyborne menu!
kolorka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park