Wyjazdy, wakacje, weekendy - gdzie?

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Wyjazdy, wakacje, weekendy - gdzie?

Postprzez Martica » 3 kwi 2018, o 16:46

hej, jakie macie pomysły na ciekawe spędzenie czasu ?
Martica

Re: Wyjazdy, wakacje, weekendy - gdzie?

Postprzez Mirazz » 3 kwi 2018, o 18:09

Ja w tym roku planuję majówkę nad morzem. Dawno nie byłem nad Bałtykiem więc taki wypoczynek dobrze mi zrobi. Szukałem jakiejś oferty z noclegami i wyżywieniem i trafiłem na majówkę organizowaną w Primaverze w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... rzem-2018/ . Pobyt jest super zorganizowany, jest w nim wszystko - noclegi w komfortowych pokojach, wyżywienie w formie urozmaiconego bufetu (również opcja vege) oraz mnóstwo zajęc - fitness oraz wieczorki taneczne, grill, koncerty muzyki na żywo itp. Dodatkowo w ramach pobytu można korzystac z parku wodnego, jakuzzi i saun bez ograniczeń. Myślę, że to świetny pomysł na majówkę :)
Mirazz

Postprzez fasola » 18 kwi 2018, o 10:29

A byliście może w Białce Tatrzańskiej? jak nie to polecam się wybrać, szczególnie tutaj https://www.termabania.pl/. Można tam pojechać i na długie wakacje, krótki wyjazd czy tylko na weekend, każde wyjście dobre aby odpocząć, zrelaksować się, naładować akumulatory. Mnie przynajmniej bardzo ten hotel odpowiada. Szczególnie termy, pomagają szybko i skutecznie poprawić samopoczucie, wygląd skóry, dodać energii. Sama nie wiem co w tej wodzie jest aż takiego ale działa.
fasola

Postprzez kariska77 » 27 kwi 2018, o 08:06

Powiedzcie mi jakie znacie Najlepsze hotele nad morzem? Chciałabym w tym roku spędzić wakacje w Polsce i myślałam nad tym aby wybrać się do Władysławowa. Znacie tam jakiś dobry i sprawdzony hotel, na który możecie mi podać namiary?
kariska77

Postprzez mayczak » 20 maja 2018, o 19:25

Niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się pojechać, najprawdopodobniej będziesz mieć dostęp do morza lub basenu, w którym będziesz mogła każdego dnia oddawać się relaksującym kąpielom. I dlatego niezbędne będą kostiumy kąpielowe – czy dysponujesz takowym? Jeśli nie, zaopatrz się w niego tak szybko, jak to możliwe!
mayczak

Postprzez Meggi » 22 maja 2018, o 19:02

Bardzo cieszę się na okres wakacyjny tylko mnie martwi jedna rzecz- kleszcze. Odkąd mam świadomość, że zarażają boreliozą bardzo się boję w szczególności o moje dzieci. W tym roku postanowiłam, że w pierwszej kolejności z pewnością kupuję taki zestaw środków na kleszcze https://muggasklep.pl/mugga-zestaw-dla- ... y-p-9.html . Lepiej chronić swoje pociechy i również siebie, niż bagatelizować sobie tą sprawę.
Meggi

Postprzez anka1 » 28 maja 2018, o 09:42

Nawet w naszym kraju można sporo zobaczyć.
anka1

Postprzez filafel » 25 cze 2018, o 17:23

Według mnie znacznie ważniejsze niż gdzie jest pytanie "jak" :D Z doświadzcenia wiem, że zorganizowanie wyjazdu jest bardzo trudne, polecam zapoznać sie z dobrymi ofertami taksówek - https://itaxi.pl/. W podbramkowych sytuacjach mogą one uratować cały wyjazd ;)
filafel

Postprzez fitgirl » 30 cze 2018, o 18:25

Nie tylko wybór odpowiedniego miejsca jest ważny. Nie tak dawno myśleliśmy o wykupieniu sobie ubezpieczenia właśnie na takie wakacje. Szczególnie, że planujemy dłuższy wyjazd, za granicę, to będzie ono wręcz konieczne. Chciałam znaleźć jakieś kompleksowe i patrzyłam na Metlife opinie. Ubezpieczenia tego typu są dość korzystne. I wtedy można śmiało podróżować.
fitgirl

Postprzez mikita » 23 lip 2018, o 07:45

Na wakacje zawsze wyjeżdżam gdzieś nad morze albo w góry, na weekendy to do miast gdzie jeszcze nie byłam, a warto pozwiedzać. Ostatnio byłam w Warszawie na trzy dni i szczerze wszystkiego nie zobaczyłam a;e za to byłam w eleganckiej restauracji Akademia, gdzie bywają ludzie znani. Jedzenie bardzo smaczne, nigdzie indziej mi tak dobrze nie smakowało jak tutaj.
mikita

Następna strona

Powrót do Hyde Park