Szklane drzwi

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Szklane drzwi

Postprzez adel87 » 7 sty 2018, o 13:18

Coraz częściej osób robiących remont lub budujące dom zamawiają meble i akcesoria na wymiar. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż np. szafy czy inne meble możemy mieć takie jak chcemy. Wybieramy kolor, materiał z jakiego ma być wykonany dany meble i jak ma dokładnie wygląd , czyli ile ma mieć szuflad itd. Jest to dla większość z nas bardzo komfortowe. Podobnie wygląda sprawa z łazienką. Gotowe elementy to prysznic czy ubikacja, a reszta robiona jest na zamówienie. Ja znalazłam dokonała firmę zajmującą się szkłem, bardzo ładne realizacje na ich stronie zachęciły mnie do zamówienie wszystkich elementów szklanych u nich. Drzwi szklane Warszawa, lustra na wymiar, kabina prysznicowe, panele szklane do kuchni. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, a montaż przebieg szybko i bez problemów, co rzadko zdarza się podczas remontu. Panowie przyjechali , zamontowali i po sobie posprzątali co był bardzo miłym akcentem. Bardzo polecam wykonanie mebli czy innych elementów na wymiar.
adel87

Re: Szklane drzwi

Postprzez Amelka01 » 27 sty 2018, o 21:21

Ja nie mam takiej potrzeby żeby kupować meble na wymiar. Po prostu szukam odpowiednich wymiarów z różnych ofert sklepów i ostatnio znalazłam sklep Urok Drewna https://www.urokdrewna.pl/ Bardzo podobają mi się ich drewniane meble, no bo jak wiadomo drewno to wdzięczny i wytrzymały surowiec. Warto inwestować w tak wytrzymałe meble
Amelka01

Postprzez Martica » 28 sty 2018, o 16:50

Jakos nie podobaja mi sie szklane drzwi - no moze jako drzwi tarasowe - to ok, ale tak w domu miec, w mieszkaniu w srodku? - nie bardzo. Wole klasyczne drewniane drzwi. Sa na pewno bardziej wytrzymale i co tutaj duzo ukrywac - po prostu ladniejsze. No ale nie takie zwykle, marketowe - tylko porzadnych firm jak np Porta - zobaczcie sami: https://www.porta.com.pl/ Nowoczesny design, ale jednak nadal to klasyka.
Martica

Postprzez lukrecja » 31 sty 2018, o 00:17

Na taras to fajna sprawa. Ale jeżeli chodzi o drzwi do pomieszczeń to lepiej jednak zasłonięte. Ja jestem zadowolona bo udało mi się kupić tanie drzwi łazienkowe z marketu castorama . Elegancko się prezentują, domownikom się podobają :)
lukrecja

Postprzez fasola » 19 mar 2018, o 12:07

Podobają mi się bardzo szklane drzwi, pierwszy raz zobaczyłam tutaj w sklepie http://www.solidnedrzwi.pl/ jak oglądałam dla siebie, szukałam drewnianych a w końcu zamówiłam że szkła. Nawet się nie spodziewałam, że tak fajnie będą w moim mieszkaniu wyglądać i dodadzą przestrzeni, ciemne drzwi pomniejszają optycznie a te szklane wydają się takie lekkie i całe mieszkanie od razu wydaje się większe i jaśniejsze. Strzał w dziesiątkę.
fasola

Postprzez alka3 » 28 maja 2018, o 09:52

Całkiem ładne są takie drzwi.
alka3

Postprzez olinek » 29 maja 2018, o 13:57

Takie na wymiar są najbardziej oryginalne.
olinek

Postprzez wesolek » 27 cze 2018, o 11:00

Tez patrzylam na takie drzwi. podobaja sie wam takie?
wesolek

Postprzez pati8 » 29 cze 2018, o 11:31

Ciekawie wygladaja takie drzwi.
pati8

Postprzez Meggi » 30 cze 2018, o 21:13

Ja osobiście nie pokusiłabym się na drzwi szklane. Według mnie może ładnie wyglądają, ale bałabym się że mogą pęknąć. Coś może złego się stać. Myślę, że jest tak wiele ładnych drzwi wewnętrzne, że z pewnością szłoby coś innego wybrać. Chociażby zerknijcie do takiego hipermarketu jak Castorama- nie brakuje tam ciekawych modeli.
Meggi

Powrót do Hyde Park